Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5097436
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CHIRILOIU GHEORGHE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
221.732 RON
Profit net
126.846 RON
Capitaluri proprii
127.386 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 330.749 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.999 RON | 54.373 RON | 61.790 RON | 66.169 RON | 69.307 RON | 75.228 RON | 111.771 RON | 116.437 RON | 158.496 RON | 219.148 RON | 296.922 RON | 237.801 RON | 298.316 RON | 298.608 RON | 269.177 RON | 290.416 RON | 221.732 RON |
| Profit net | 4.541 RON | 544 RON | 2.609 RON | 576 RON | 730 RON | 568 RON | 34.180 RON | 46.325 RON | 73.083 RON | 115.379 RON | 193.438 RON | 165.600 RON | 226.637 RON |
Comparație cu 467 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 198.333 RON |
| 190.350 RON |
| 204.174 RON |
| 126.846 RON |
| Total active | 9.140 RON | 5.104 RON | 6.756 RON | 5.831 RON | 6.136 RON | 6.545 RON | 40.858 RON | 52.979 RON | 79.827 RON | 122.583 RON | 202.003 RON | 170.041 RON | 235.894 RON | 202.654 RON | 196.040 RON | 209.892 RON | 132.837 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.140 RON | 5.104 RON | 6.756 RON | 5.831 RON | 6.136 RON | 6.545 RON | 40.858 RON | 52.979 RON | 79.827 RON | 122.583 RON | 202.003 RON | 170.041 RON | 235.894 RON | 202.654 RON | 196.040 RON | 209.892 RON | 132.837 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.081 RON | 1.084 RON | 3.149 RON | 1.116 RON | 1.270 RON | 1.108 RON | 34.720 RON | 46.865 RON | 73.623 RON | 115.919 RON | 193.978 RON | 166.140 RON | 227.177 RON | 198.873 RON | 190.890 RON | 204.714 RON | 127.386 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.059 RON | 4.020 RON | 3.607 RON | 4.715 RON | 4.866 RON | 5.437 RON | 6.138 RON | 6.114 RON | 6.204 RON | 6.664 RON | 8.025 RON | 3.901 RON | 8.717 RON | 3.781 RON | 5.150 RON | 5.178 RON | 5.451 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|