Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5398781
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHERMAN TRAIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
971.596 RON
Profit net
374.367 RON
Capitaluri proprii
478.445 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 994.675 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 332.277 RON | 301.596 RON | 315.832 RON | 303.321 RON | 292.874 RON | 392.472 RON | 306.815 RON | 332.941 RON | 204.229 RON | 293.451 RON | 588.590 RON | 417.129 RON | 388.195 RON | 962.754 RON | 1.321.496 RON | 1.156.197 RON | 971.596 RON |
| Profit net | -95.415 RON | -52.685 RON | -60.867 RON | -80.056 RON | -35.386 RON | -39.707 RON | -55.603 RON | -29.658 RON | 46.001 RON |
Comparație cu 487 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.857 RON |
| 272.383 RON |
| 110.672 RON |
| 171.922 RON |
| 667.711 RON |
| 892.407 RON |
| 663.220 RON |
| 374.367 RON |
| Total active | 245.791 RON | 231.168 RON | 207.254 RON | 163.275 RON | 168.478 RON | 178.321 RON | 164.643 RON | 158.240 RON | 208.025 RON | 153.803 RON | 276.675 RON | 300.697 RON | 454.116 RON | 869.126 RON | 1.297.444 RON | 981.930 RON | 570.303 RON |
|---|
| Active imobilizate | 27.627 RON | 17.859 RON | 8.091 RON | 299 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 32.433 RON | 32.318 RON | 25.851 RON | 15.546 RON | 53.342 RON |
|---|
| Active circulante | 218.164 RON | 213.309 RON | 199.163 RON | 162.976 RON | 168.478 RON | 178.321 RON | 164.643 RON | 158.240 RON | 208.025 RON | 153.803 RON | 276.675 RON | 300.697 RON | 421.683 RON | 836.808 RON | 1.271.593 RON | 966.384 RON | 516.961 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 66.729 RON | 14.045 RON | -46.822 RON | -126.878 RON | -162.264 RON | -201.971 RON | -257.575 RON | -287.233 RON | -241.232 RON | -245.089 RON | 27.324 RON | 137.996 RON | 309.917 RON | 771.789 RON | 1.238.109 RON | 857.852 RON | 478.445 RON |
|---|
| Datorii totale | 179.062 RON | 217.123 RON | 254.076 RON | 290.153 RON | 330.742 RON | 380.292 RON | 422.218 RON | 445.473 RON | 449.257 RON | 398.892 RON | 249.351 RON | 162.701 RON | 144.199 RON | 97.337 RON | 59.335 RON | 124.078 RON | 91.858 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 5 | 8 | 8 | 7 | 7 |
|---|