Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/541430
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: VARGA LÁSZLÓ
Prin: VARGA LÁSZLÓ
Prin: VARGA LÁSZLÓ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
65.050 RON
Profit net
-47.171 RON
Capitaluri proprii
190.652 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 521.304 RON | 516.356 RON | 495.949 RON | 416.761 RON | 351.155 RON | 71.128 RON | 70.864 RON | 70.868 RON | 70.578 RON | 73.464 RON | 69.920 RON | 71.798 RON | 73.448 RON | 179.945 RON | 71.884 RON | 71.460 RON | 65.050 RON |
| Profit net | 5.257 RON | -34.466 RON | -17.011 RON | 56.821 RON | -37.401 RON | -28.190 RON | -9.015 RON | -53.370 RON | -40.421 RON | -252.220 RON |
Comparație cu 686 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -43.087 RON |
| -13.994 RON |
| -22.087 RON |
| 52.150 RON |
| -41.938 RON |
| 271.438 RON |
| -47.171 RON |
| Total active | 85.862 RON | 47.968 RON | 32.508 RON | 80.405 RON | 487.971 RON | 455.687 RON | 522.519 RON | 472.382 RON | 434.391 RON | 94.508 RON | 51.349 RON | 38.429 RON | 26.819 RON | 33.310 RON | 14.773 RON | 273.992 RON | 215.752 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.625 RON | 5.439 RON | 1.834 RON | 20.150 RON | 458.951 RON | 443.518 RON | 439.931 RON | 342.841 RON | 330.383 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 76.237 RON | 42.529 RON | 30.674 RON | 60.255 RON | 29.020 RON | 12.169 RON | 82.588 RON | 129.541 RON | 104.008 RON | 94.508 RON | 51.349 RON | 38.429 RON | 26.819 RON | 33.310 RON | 14.773 RON | 273.992 RON | 215.752 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 36.495 RON | -621 RON | -17.632 RON | 39.179 RON | 452.200 RON | 424.010 RON | 493.594 RON | 440.224 RON | 399.802 RON | 58.326 RON | 15.255 RON | 1.261 RON | -20.826 RON | 8.323 RON | -33.615 RON | 237.823 RON | 190.652 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.982 RON | 46.448 RON | 50.155 RON | 39.758 RON | 30.691 RON | 22.989 RON | 20.179 RON | 20.598 RON | 21.748 RON | 22.173 RON | 23.895 RON | 24.212 RON | 20.662 RON | 24.987 RON | 48.388 RON | 36.659 RON | 25.100 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|