Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/5458565
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MÂRZA IOAN
Prin: MÂRZA IOAN
Prin: MÂRZA IOAN
Prin: MÂRZA IOAN
Prin: MÂRZA IOAN
Prin: MÂRZA IOAN
Prin: MÂRZA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
196.656 RON
Profit net
31.929 RON
Capitaluri proprii
14.062 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 232.211 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 527 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 118.439 RON | 145.414 RON | 92.708 RON | 95.140 RON | 97.450 RON | 76.089 RON | 68.474 RON | 72.096 RON | 93.827 RON | 156.627 RON | 208.340 RON | 159.249 RON | 234.239 RON | 323.317 RON | 216.259 RON | 165.287 RON | 196.656 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 16.484 RON | 5.625 RON | -4.039 RON | -483 RON | -20.621 RON | -30.380 RON | -15.865 RON | -18.428 RON | -6.031 RON | 63.309 RON | 91.587 RON | 77.624 RON | 84.384 RON | 135.705 RON | 30.144 RON | 9.836 RON | 31.929 RON |
| Total active | 24.004 RON | 27.474 RON | 19.525 RON | 24.605 RON | 14.963 RON | 12.371 RON | 16.229 RON | 6.633 RON | 7.556 RON | 16.762 RON | 89.115 RON | 159.501 RON | 110.008 RON | 81.791 RON | 52.641 RON | 34.918 RON | 29.362 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.416 RON | 3.853 RON | 3.289 RON | 15.087 RON | 8.953 RON | — |
| Active circulante | 24.004 RON | 27.474 RON | 19.525 RON | 24.605 RON | 14.963 RON | 12.371 RON | 16.229 RON | 6.633 RON | 7.556 RON | 16.762 RON | 89.115 RON | 155.085 RON | 106.155 RON | 78.502 RON | 37.554 RON | 25.965 RON | 29.362 RON |
| Capitaluri proprii | 7.636 RON | 13.261 RON | 9.222 RON | 8.739 RON | -11.882 RON | -42.262 RON | -57.652 RON | -76.080 RON | -82.111 RON | -18.803 RON | 72.784 RON | 150.408 RON | 97.645 RON | 54.152 RON | 18.296 RON | 28.132 RON | 14.062 RON |
| Datorii totale | 16.368 RON | 14.213 RON | 10.303 RON | 15.866 RON | 26.845 RON | 54.633 RON | 73.881 RON | 82.713 RON | 89.667 RON | 35.565 RON | 16.331 RON | 9.093 RON | 12.363 RON | 27.639 RON | 34.345 RON | 6.786 RON | 15.300 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | — | — |