Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 22 mai 2025 și 23 iul. 2025.
Set elemente beton compartiment subteran ptr. mormant
Set elemente beton compartiment subteran ptr. mormant
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/550713
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
245.170 RON
Profit net
42.926 RON
Capitaluri proprii
29.095 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 172.029 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 217 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 76.745 RON | 49.580 RON | 70.850 RON | 45.481 RON | 81.765 RON | 94.860 RON | 57.080 RON | 108.706 RON | 84.297 RON | 22.825 RON | 59.000 RON | 93.900 RON | 103.300 RON | 117.500 RON | 111.390 RON | 248.335 RON | 245.170 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 26.752 RON | 16.753 RON | -1.609 RON | 5.416 RON | 30.205 RON | -2.838 RON | 7.627 RON | 40.296 RON | 48.162 RON | -37.800 RON | -49.613 RON | -6.582 RON | 5.855 RON | -55.737 RON | -109.440 RON | 187.894 RON | 42.926 RON |
| Total active | 7.590 RON | 23.630 RON | 24.616 RON | 37.537 RON | 73.182 RON | 69.421 RON | 43.835 RON | 27.248 RON | 54.668 RON | 38.131 RON | 25.537 RON | 5.492 RON | 26.852 RON | 819 RON | 7.439 RON | 11.196 RON | 44.449 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 27.288 RON | 22.090 RON | 16.892 RON | 11.695 RON | 6.497 RON | 1.299 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 7.590 RON | 23.630 RON | 24.616 RON | 37.537 RON | 73.182 RON | 69.421 RON | 16.547 RON | 5.158 RON | 37.776 RON | 26.436 RON | 19.040 RON | 4.193 RON | 26.852 RON | 819 RON | 7.439 RON | 11.196 RON | 44.449 RON |
| Capitaluri proprii | 2.254 RON | 19.007 RON | 17.398 RON | 22.814 RON | 53.019 RON | 50.180 RON | 38.141 RON | 19.490 RON | 51.863 RON | 14.063 RON | -35.821 RON | -42.403 RON | -36.549 RON | -92.285 RON | -201.726 RON | -13.832 RON | 29.095 RON |
| Datorii totale | 5.336 RON | 4.623 RON | 7.218 RON | 14.723 RON | 20.163 RON | 19.241 RON | 5.694 RON | 7.758 RON | 2.805 RON | 24.068 RON | 61.358 RON | 47.895 RON | 63.401 RON | 93.104 RON | 209.165 RON | 25.028 RON | 15.354 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 |