Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5569849
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ŞTEFAN NECULAI
Prin: ŞTEFAN NECULAI
Prin: ŞTEFAN NECULAI
Prin: ŞTEFAN NECULAI
Prin: ŞTEFAN NECULAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.258 RON
Profit net
-51.852 RON
Capitaluri proprii
-39.252 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 180.454 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 135.518 RON | 165.485 RON | 159.190 RON | 133.110 RON | 128.012 RON | 96.062 RON | 131.585 RON | 174.734 RON | 186.585 RON | 159.188 RON | 190.921 RON | 200.342 RON | 286.488 RON | 217.440 RON | 15.258 RON | — |
| Profit net | -28.591 RON | -13.963 RON | -12.448 RON | -15.100 RON | 964 RON | -17.604 RON | -6.965 RON | 10.514 RON | 1.079 RON | -11.678 RON | 9.068 RON | 43.328 RON |
Comparație cu 947 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 47.261 RON |
| 29.488 RON |
| -44.232 RON |
| -51.852 RON |
| Total active | 13.599 RON | 18.559 RON | 30.861 RON | 56.902 RON | 42.222 RON | 64.372 RON | 85.305 RON | 96.377 RON | 108.098 RON | 126.792 RON | 146.393 RON | 174.920 RON | 236.056 RON | 266.411 RON | 278.788 RON | 252.840 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.521 RON | 2.521 RON | 2.521 RON | 4.527 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 11.078 RON | 16.038 RON | 28.340 RON | 52.375 RON | 42.222 RON | 64.372 RON | 85.305 RON | 96.377 RON | 108.098 RON | 126.792 RON | 146.393 RON | 174.920 RON | 236.056 RON | 266.411 RON | 278.788 RON | 252.840 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -70.780 RON | -84.742 RON | -97.190 RON | -110.284 RON | -109.321 RON | -126.924 RON | -133.889 RON | -123.374 RON | -122.294 RON | -133.972 RON | -124.904 RON | -81.575 RON | 27.343 RON | 56.831 RON | 12.599 RON | -39.252 RON |
|---|
| Datorii totale | 84.379 RON | 103.301 RON | 128.051 RON | 167.186 RON | 151.543 RON | 191.296 RON | 219.194 RON | 219.751 RON | 230.392 RON | 260.764 RON | 271.297 RON | 256.495 RON | 208.713 RON | 209.580 RON | 266.189 RON | 292.092 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
|---|