Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5752063
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
165.887 RON
Profit net
-1.988 RON
Capitaluri proprii
-38.499 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 104.022 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 95.884 RON | 144.115 RON | 222.327 RON | 102.697 RON | 110.799 RON | 77.536 RON | 112.358 RON | 134.839 RON | 100.446 RON | 111.626 RON | 101.527 RON | 64.918 RON | 73.041 RON | 74.987 RON | 101.606 RON | 152.638 RON | 165.887 RON |
| Profit net | -60.264 RON | 36.590 RON | 37.578 RON | 18.020 RON | 11.153 RON | -9.639 RON | -8.295 RON | 1.506 RON | 93 RON | -12.517 RON | -2.356 RON |
Comparație cu 90 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 230 RON |
| -6.702 RON |
| -13.066 RON |
| -1.635 RON |
| -23.816 RON |
| -1.988 RON |
| Total active | 139.604 RON | 136.284 RON | 114.952 RON | 108.756 RON | 102.958 RON | 99.414 RON | 98.996 RON | 99.318 RON | 65.014 RON | 58.527 RON | 61.820 RON | 56.750 RON | 56.234 RON | 54.472 RON | 61.805 RON | 41.173 RON | 34.606 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.491 RON | 1.903 RON | 1.261 RON | 628 RON | 195 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 137.113 RON | 134.381 RON | 113.691 RON | 108.128 RON | 102.763 RON | 99.414 RON | 98.996 RON | 99.318 RON | 65.014 RON | 58.527 RON | 61.820 RON | 56.750 RON | 56.234 RON | 54.472 RON | 61.805 RON | 41.173 RON | 34.606 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -63.657 RON | -27.067 RON | 10.512 RON | 28.532 RON | 39.685 RON | 30.046 RON | 21.751 RON | 23.257 RON | 23.350 RON | 10.834 RON | 8.478 RON | 8.708 RON | 2.006 RON | -11.060 RON | -12.695 RON | -36.510 RON | -38.499 RON |
|---|
| Datorii totale | 203.261 RON | 163.351 RON | 104.440 RON | 80.224 RON | 63.273 RON | 69.368 RON | 77.245 RON | 76.061 RON | 41.664 RON | 47.693 RON | 53.342 RON | 48.042 RON | 54.228 RON | 65.532 RON | 74.500 RON | 77.683 RON | 73.105 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|