Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5875457
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
43.125 RON
Profit net
21.538 RON
Capitaluri proprii
84.984 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 39.380 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.463 RON | 55.470 RON | 54.617 RON | 40.822 RON | 35.177 RON | 41.347 RON | 70.027 RON | 72.398 RON | 68.113 RON | 64.171 RON | 60.773 RON | 23.260 RON | 19.240 RON | 44.101 RON | 37.125 RON | 45.885 RON | 43.125 RON |
| Profit net | -11.397 RON | -13.897 RON | -14.617 RON | -32.505 RON | -23.814 RON | -15.549 RON | 321 RON | -8.409 RON | -7.130 RON | -12.778 RON |
Comparație cu 1836 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -16.596 RON |
| -19.133 RON |
| -512 RON |
| 24.062 RON |
| 17.067 RON |
| 19.121 RON |
| 21.538 RON |
| Total active | 188.471 RON | 174.201 RON | 183.011 RON | 162.758 RON | 155.153 RON | 147.912 RON | 170.474 RON | 178.495 RON | 80.514 RON | 58.680 RON | 57.551 RON | 54.377 RON | 68.988 RON | 55.177 RON | 45.591 RON | 68.781 RON | 89.211 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.343 RON | 1.163 RON | 1.023 RON | 843 RON | 403 RON | — | — | — | — | — | — | 538 RON | 238 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 187.128 RON | 173.038 RON | 181.988 RON | 161.915 RON | 154.750 RON | 147.912 RON | 170.474 RON | 178.495 RON | 80.514 RON | 58.680 RON | 57.551 RON | 53.839 RON | 68.750 RON | 55.177 RON | 45.591 RON | 68.781 RON | 89.211 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 167.815 RON | 153.918 RON | 139.301 RON | 106.796 RON | 82.982 RON | 67.433 RON | 67.755 RON | 59.345 RON | 52.215 RON | 39.437 RON | 22.841 RON | 3.708 RON | 3.196 RON | 27.258 RON | 44.326 RON | 63.447 RON | 84.984 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.656 RON | 20.283 RON | 43.710 RON | 58.743 RON | 73.941 RON | 82.249 RON | 102.719 RON | 119.150 RON | 28.299 RON | 19.243 RON | 34.710 RON | 50.669 RON | 65.792 RON | 27.919 RON | 1.265 RON | 5.334 RON | 4.227 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | — |
|---|