Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/609187
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
16.989 RON
Profit net
-8.533 RON
Capitaluri proprii
-74.855 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 15.909 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.612 RON | 30.522 RON | 22.033 RON | 23.220 RON | 23.366 RON | 28.830 RON | 26.251 RON | 29.834 RON | 23.087 RON | 16.765 RON | 16.498 RON | 19.305 RON | 16.954 RON | 16.989 RON |
| Profit net | -12.374 RON | -2.162 RON | -1.162 RON | 2.629 RON | 853 RON | 3.521 RON | 2.808 RON | 7.938 RON | 9.494 RON | -8.730 RON | -6.151 RON | -7.001 RON | -11.782 RON | -8.533 RON |
| Total active |
Comparație cu 982 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.386 RON |
| 28.636 RON |
| 18.178 RON |
| 31.438 RON |
| 19.573 RON |
| 60.342 RON |
| 19.927 RON |
| 34.007 RON |
| 34.948 RON |
| 32.218 RON |
| 19.733 RON |
| 26.555 RON |
| 23.775 RON |
| 25.079 RON |
| Active circulante | 26.386 RON | 28.636 RON | 18.178 RON | 31.438 RON | 19.573 RON | 60.342 RON | 19.927 RON | 34.007 RON | 34.948 RON | 32.218 RON | 19.733 RON | 26.555 RON | 23.775 RON | 25.079 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -35.948 RON | -38.107 RON | -39.269 RON | -36.640 RON | -35.790 RON | -32.269 RON | -29.460 RON | -21.522 RON | -19.967 RON | -28.887 RON | -47.539 RON | -54.540 RON | -66.322 RON | -74.855 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.334 RON | 66.743 RON | 57.447 RON | 68.078 RON | 55.363 RON | 92.611 RON | 49.387 RON | 55.529 RON | 54.915 RON | 61.105 RON | 67.272 RON | 81.095 RON | 90.097 RON | 99.934 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | 0 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|