Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

IT

IORUX TRADE SRL

Sector 4 Mun. București, București
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
6230777
Nr. reg.
J1994017585407
Înființată
3 oct. 1994
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
9130

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

585 K RON

2025

Profit net

93,3 K RON

2025

Angajați

5

2025

Înființată

1994

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
9130
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administrația Sector 4 a Finanțelor Publice

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

8

Valoare totală atribuită

131.562 RON

Autorități contractante

2

Atribuiri publicate între 15 mar. 2018 și 7 dec. 2020.

DA26980385/DA26980385SEAP
Potrivit după CUI

SERVICII RESTAURARE

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
40.300 RON
Publicat:
7 dec. 2020
DA21965262/DA21965262SEAP
Potrivit după CUI

Servicii de restaurare

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
30.462 RON
Publicat:
7 dec. 2018
DA21748383/DA21748383SEAP
Potrivit după CUI

SERVICII RESTAURARE

Autoritatea contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION"
Valoare atribuită:
8.100 RON
Publicat:
16 nov. 2018
DA21203333/DA21203333SEAP
Potrivit după CUI

SERVICII DE RESTAURARE

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
8.000 RON
Publicat:
14 sept. 2018
DA20946287/DA20946287SEAP
Potrivit după CUI

Restaurare tablouri

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
12.500 RON
Publicat:
1 aug. 2018
DA20393481/DA20393481SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de restaurare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
12.900 RON
Publicat:
22 mai 2018
DA20181202/DA20181202SEAP
Potrivit după CUI

RESTAURARE LUCRARI DE ARTA

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
9.800 RON
Publicat:
27 apr. 2018
DA15952903/DA15952903SEAP
Potrivit după CUI

SERVICII RESTAURARE CPV: 45454100-5 - Lucrari de restaurare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
MUZEUL DE ARTA CONSTANTA
Valoare atribuită:
9.500 RON
Publicat:
15 mar. 2018

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. Nr. TVA4 aug. 2026
    (gol)→RO6230777
  2. Județ4 aug. 2026
    București→București
  3. Localitate4 aug. 2026
    București Sectorul 4→Sector 4 Mun. București
  4. Adresă4 aug. 2026
    Str. GENERAL MIHAIL CERCHEZ, Nr. 11, Sector 4, CP 40593, PARTER→Str. General Mihail Cerchez, nr. 11, PARTER
  5. Plătitor de TVA4 aug. 2026
    false→true
  6. Formă juridică4 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  7. Formă de organizare4 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  8. Formă de proprietate4 aug. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. General Mihail Cerchez, nr. 11, PARTER, Sector 4 Mun. București, București, Romania
Telefon
3367435
Cod poștal
40593
Data înregistrării
1994-10-03

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/6230777

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei IORUX TRADE SRL este 6230777, iar codul de TVA este RO6230777.

IORUX TRADE SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1994017585407, din data de 1994-10-03.

IORUX TRADE SRL are sediul social la adresa Str. General Mihail Cerchez, nr. 11, PARTER, Sector 4 Mun. București, București, România.

Activitatea principală este CAEN 9130 — activitate nespecificată.

Da, IORUX TRADE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 1996-02-01.

Da, conform datelor publice ANAF, IORUX TRADE SRL este activă.

În 2025, IORUX TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 584.963 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

RESTAURO CONCEPT SRL
Sector 3 Mun. Bucureşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HESTER - ART SRL
Sector 1 Mun. Bucureşti
Același județ
Vezi profilul
ALLEVO AEDIFICIA S.R.L.
Sector 2 Mun. Bucureşti
Același județ
Vezi profilul
DUCT SRL
Sector 1 Mun. Bucureşti
Același județ
Vezi profilul
DAN MUNTEANU ART SRL
Sector 1 Mun. Bucureşti
Același județ
Vezi profilul
INTER DESIGN BASSE S.R.L.
Sector 3 Mun. Bucureşti
Același județ
Vezi profilul
ATELIER REMONZA SRL
Municipiul Codlea
Dimensiune similară
Vezi profilul
MIHALI ART SRL
Mun. Râmnicu Vâlcea
Dimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
RESTAURO CONCEPT SRLSector 3 Mun. BucureştiBucurești—
HESTER - ART SRLSector 1 Mun. BucureştiBucurești—
ALLEVO AEDIFICIA S.R.L.Sector 2 Mun. BucureştiBucurești—
DUCT SRLSector 1 Mun. BucureştiBucurești—
DAN MUNTEANU ART SRLSector 1 Mun. BucureştiBucurești—
INTER DESIGN BASSE S.R.L.Sector 3 Mun. BucureştiBucurești—
ATELIER REMONZA SRLMunicipiul CodleaBraşovActivități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
MIHALI ART SRLMun. Râmnicu VâlceaVâlcea—

Contact

3367435

Str. General Mihail Cerchez, nr. 11, PARTER · Sector 4 Mun. București, București

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
584.963 RON−41%
Profit net
93.335 RON−65%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 feb. 1996
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Sector 4 a Finanțelor Publice

Verificat ultima dată la 3 nov. 2026

Explorează

  • Firme din București
  • Firme din Sectorul 4
  • Firme cu CAEN 9130
  • Plătitor de TVAdin 01.02.1996

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-03.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 41% în 2025
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.87) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

584.963 RON

-41,2%

Profit net

93.335 RON

-65,1%

Capitaluri proprii

81.597 RON

-68,0%

Număr mediu salariați

5

-16,7%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 747.311 RON

49din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,87

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,87

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
76,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
16 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
26,9 %
Cifră de afaceri / salariat
116.993 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 15 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 91), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri584.963 RON
    P25 1.903.274 RONMediană 7.534.685 RONP75 20.762.389 RON

    Peste 13% dintre firmele comparabile

  • Profit net93.335 RON
    P25 196.217 RONMediană 802.356 RONP75 1.082.935 RON

    Peste 27% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 5Mediană 15P75 37

    Peste 33% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat116.993 RON
    P25 162.542 RONMediană 275.371 RONP75 333.780 RON

    Peste 14% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri—49.172 RON30.443 RON51.690 RON36.991 RON284.780 RON279.655 RON84.391 RON107.327 RON525.056 RON171.934 RON448.091 RON756.604 RON417.873 RON462.220 RON995.488 RON584.963 RON
Profit net-33.567 RON25.535 RON6.185 RON3.324 RON-7.275 RON134.982 RON98.631 RON-32.683 RON15.851 RON313.861 RON-181.416 RON120.311 RON278.171 RON95.395 RON14.809 RON267.764 RON93.335 RON
Total active99.181 RON119.680 RON82.208 RON84.814 RON66.251 RON132.727 RON112.272 RON96.845 RON31.848 RON394.870 RON264.165 RON348.782 RON521.301 RON277.908 RON452.054 RON535.273 RON346.750 RON
Active imobilizate10.829 RON10.524 RON12.024 RON11.324 RON10.624 RON27.731 RON42.318 RON33.788 RON25.895 RON27.801 RON71.658 RON48.661 RON35.215 RON18.839 RON151.767 RON124.314 RON116.955 RON
Active circulante88.352 RON109.156 RON70.184 RON73.490 RON55.627 RON104.996 RON69.954 RON63.057 RON5.953 RON367.069 RON192.507 RON300.121 RON486.086 RON259.069 RON300.287 RON410.959 RON229.795 RON
Capitaluri proprii-115.878 RON-90.344 RON-84.159 RON-80.835 RON-88.111 RON4.113 RON4.113 RON-28.570 RON-12.718 RON301.143 RON119.726 RON126.774 RON404.945 RON82.677 RON97.486 RON255.046 RON81.597 RON
Datorii totale215.059 RON210.024 RON166.367 RON165.649 RON154.362 RON128.614 RON108.159 RON125.415 RON44.566 RON93.727 RON144.439 RON222.008 RON116.356 RON195.231 RON354.568 RON280.227 RON265.153 RON
Număr mediu salariați32—237——66—665565

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă