Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6295318
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TINCU DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
36.702 RON
Profit net
31.109 RON
Capitaluri proprii
38.299 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 41.004 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.250 RON | 16.450 RON | 17.095 RON | 13.595 RON | 18.430 RON | 106.905 RON | 38.942 RON | 48.285 RON | 27.900 RON | 10.950 RON | 36.702 RON |
| Profit net | -6.510 RON | -14.944 RON | -16.407 RON | -9.849 RON | 16.478 RON | 88.189 RON | 21.079 RON | 38.854 RON | 15.479 RON | 6.950 RON | 31.109 RON |
| Total active | 55.943 RON | 38.555 RON | 8.110 RON | 1.844 RON | 7.828 RON | 97.145 RON | 21.829 RON | 60.360 RON | 75.860 RON | 7.429 RON | 38.640 RON |
Comparație cu 131 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2019.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 48.304 RON | 31.774 RON | 3.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.639 RON | 6.781 RON | 4.610 RON | 1.844 RON | 7.828 RON | 97.145 RON | 21.829 RON | 60.360 RON | 75.860 RON | 7.429 RON | 38.640 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.523 RON | 17.579 RON | 1.172 RON | -8.677 RON | 7.801 RON | 95.991 RON | 21.364 RON | 60.218 RON | 75.698 RON | 7.190 RON | 38.299 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.420 RON | 20.976 RON | 6.938 RON | 10.521 RON | 27 RON | 1.154 RON | 465 RON | 142 RON | 162 RON | 239 RON | 341 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|