Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 oct. 2016 și 30 iul. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 52 atribuiri.
Piese pentru jaluzele orizontale interioare
Reparatii jaluzele verticale si orizontale
RULOURI FERESTRE prinderea free hanging pe sistem SMIS 140344
Prestari servicii jaluzele
Jaluzea verticală
Set jaluzele verticale pentru Facultatea de Stiinte Economice
Jaluzea roleta textila Day&Night
Reparatii jaluzele verticale
Reparatii si înlocuit fâșii jaluzele verticale
Set jaluzele
Prestari servicii
Pachet jaluzele verticale
Reparatii si înlocuit fâșii jaluzele verticale
Rulou exterior aluminiu
Servicii inlocuire pervaze ferestre
jaluzele
Jaluzele verticale
Jaluzele verticale
Jaluzele verticale
Jaluzele verticale
Reparatii si înlocuit fâșii jaluzele verticale
Jaluzele verticale 2,50x2,20
Jaluzele verticale
Rulou exterior PVC
Furnizare -6 rulouri exterioare din aluminiu, com.Cartisoara, jud.Sibiu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6427877
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
270.087 RON
Profit net
2.429 RON
Capitaluri proprii
21.136 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 334.264 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.088 RON | 71.062 RON | 46.730 RON | 59.280 RON | 73.118 RON | 69.227 RON | 83.624 RON | 97.954 RON | 114.836 RON | 124.541 RON | 181.614 RON | 233.989 RON | 270.999 RON | 279.096 RON | 380.588 RON | 293.855 RON | 270.087 RON |
| Profit net | 7.636 RON | 12.304 RON | -3.655 RON | -450 RON | 11.140 RON | 11.214 RON | 13.245 RON | 24.907 RON | 16.121 RON | 11.992 RON | 25.836 RON | 12.224 RON |
Comparație cu 96 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.005 RON |
| 6.370 RON |
| 29.715 RON |
| 6.903 RON |
| 2.429 RON |
| Total active | 25.595 RON | 42.035 RON | 20.831 RON | 20.329 RON | 30.848 RON | 29.316 RON | 31.232 RON | 43.804 RON | 35.752 RON | 31.299 RON | 61.112 RON | 48.712 RON | 44.559 RON | 46.668 RON | 84.297 RON | 80.436 RON | 105.089 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.747 RON | 3.937 RON | 2.974 RON | 246 RON | 3.637 RON | 2.713 RON | 1.911 RON | 1.233 RON | 493 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.389 RON |
|---|
| Active circulante | 20.848 RON | 38.098 RON | 17.857 RON | 20.083 RON | 27.211 RON | 26.603 RON | 29.321 RON | 42.571 RON | 35.259 RON | 31.299 RON | 61.112 RON | 48.712 RON | 44.559 RON | 46.668 RON | 84.297 RON | 80.436 RON | 83.700 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 433 RON | 433 RON | 12.220 RON | 11.769 RON | 22.910 RON | 23.018 RON | 25.049 RON | 36.711 RON | 27.925 RON | 23.796 RON | 49.632 RON | 35.993 RON | 28.809 RON | 18.174 RON | 41.519 RON | 18.707 RON | 21.136 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.162 RON | 41.602 RON | 8.611 RON | 8.560 RON | 7.938 RON | 6.298 RON | 6.183 RON | 7.093 RON | 7.827 RON | 7.503 RON | 11.480 RON | 12.719 RON | 15.750 RON | 28.494 RON | 42.778 RON | 61.729 RON | 83.953 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|