Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6430791
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DANCIU CLAUDIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
333.763 RON
Profit net
-19.613 RON
Capitaluri proprii
-55.128 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 270.539 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 205.798 RON | 193.609 RON | 197.747 RON | 187.065 RON | 145.116 RON | 133.385 RON | 122.488 RON | 131.493 RON | 173.307 RON | 198.079 RON | 213.942 RON | 207.861 RON | 226.563 RON | 303.190 RON | 263.754 RON | 333.763 RON |
| Profit net | -16.258 RON | -12.833 RON | -10.011 RON | -8.581 RON | -12.761 RON | -18.950 RON | -13.432 RON | -9.583 RON | -14.109 RON | -9.517 RON | -8.697 RON |
Comparație cu 3657 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.650 RON |
| 14.638 RON |
| 3.178 RON |
| -27.542 RON |
| -19.613 RON |
| Total active | 35.502 RON | 31.605 RON | 32.335 RON | 18.239 RON | 8.816 RON | 13.564 RON | 12.763 RON | 9.287 RON | 18.801 RON | 26.952 RON | 20.456 RON | 11.442 RON | 22.492 RON | 31.354 RON | 18.278 RON | 7.054 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.983 RON | 19.615 RON | 12.247 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.519 RON | 11.990 RON | 20.088 RON | 18.239 RON | 8.816 RON | 13.564 RON | 12.763 RON | 9.287 RON | 18.801 RON | 26.952 RON | 20.456 RON | 11.442 RON | 22.492 RON | 31.354 RON | 18.278 RON | 7.054 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.212 RON | 24.625 RON | 22.854 RON | 14.094 RON | 5.624 RON | -15.526 RON | -28.957 RON | -38.540 RON | 2.076 RON | -7.440 RON | -16.138 RON | -25.788 RON | -11.151 RON | -7.973 RON | -35.515 RON | -55.128 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.290 RON | 6.980 RON | 9.481 RON | 4.145 RON | 3.192 RON | 29.090 RON | 41.720 RON | 47.827 RON | 16.725 RON | 34.392 RON | 36.594 RON | 37.230 RON | 33.643 RON | 39.327 RON | 53.793 RON | 62.182 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|