Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6517813
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LEMNARU MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
170.350 RON
Profit net
29.735 RON
Capitaluri proprii
145.350 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 199.571 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 53.812 RON | 33.424 RON | 58.644 RON | 40.677 RON | 106.423 RON | 84.573 RON | 106.351 RON | 129.992 RON | 101.702 RON | 95.951 RON | 251.678 RON | 177.990 RON | 114.145 RON | 160.406 RON | 168.410 RON | 163.290 RON | 170.350 RON |
| Profit net | -41.368 RON | 3.792 RON | -32.877 RON | -23.588 RON | 35.133 RON | 3.013 RON | 17.192 RON | -3.895 RON | -27.946 RON | -27.392 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.621 RON |
| 26.377 RON |
| 31.557 RON |
| 4.330 RON |
| 25.558 RON |
| 31.383 RON |
| 29.735 RON |
| Total active | 84.739 RON | 52.823 RON | 64.296 RON | 36.176 RON | 31.571 RON | 24.407 RON | 60.602 RON | 47.480 RON | 40.152 RON | 76.312 RON | 122.144 RON | 93.011 RON | 107.951 RON | 110.903 RON | 137.791 RON | 155.916 RON | 145.606 RON |
|---|
| Active imobilizate | 54.988 RON | 27.864 RON | 14.489 RON | 1.114 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 29.751 RON | 24.959 RON | 49.807 RON | 35.062 RON | 31.571 RON | 24.407 RON | 60.602 RON | 47.480 RON | 40.152 RON | 76.312 RON | 122.144 RON | 93.011 RON | 107.951 RON | 110.903 RON | 137.791 RON | 155.916 RON | 145.606 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -88.442 RON | -84.650 RON | -117.527 RON | -141.115 RON | -55.982 RON | -52.968 RON | 17.402 RON | 13.507 RON | -14.439 RON | -27.182 RON | 6.831 RON | 33.217 RON | 64.344 RON | 68.674 RON | 94.232 RON | 115.615 RON | 145.350 RON |
|---|
| Datorii totale | 173.181 RON | 137.473 RON | 181.823 RON | 177.291 RON | 87.553 RON | 77.375 RON | 43.200 RON | 33.973 RON | 54.591 RON | 103.494 RON | 115.313 RON | 59.794 RON | 43.607 RON | 42.229 RON | 43.559 RON | 40.301 RON | 256 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 1 | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — |
|---|