Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6541889
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MACARIE MARIA, MACARIE PARTENIE
Prin: MACARIE MARIA
Prin: MACARIE MARIA
Prin: MACARIE PARTENIE
Prin: MACARIE MARIA
Prin: MACARIE PARTENIE
Prin: MACARIE MARIA
Prin: MACARIE MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
810 RON
Profit net
-865 RON
Capitaluri proprii
132.194 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.448 RON | — | 30.087 RON | 34.700 RON | 15.600 RON | 3.600 RON | 350 RON | 0 RON | — | — | — | — | 810 RON | — |
| Profit net | -3.441 RON | -2.553 RON | 22.748 RON | 25.913 RON | 11.115 RON | -128 RON | -4.119 RON | -1.463 RON | -4.846 RON | -1.268 RON | -890 RON | -958 RON | -125 RON | -865 RON |
| Total active |
Comparație cu 220 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2021.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 90.423 RON |
| 87.179 RON |
| 111.150 RON |
| 137.756 RON |
| 147.056 RON |
| 146.928 RON |
| 142.620 RON |
| 141.146 RON |
| 136.300 RON |
| 135.232 RON |
| 134.542 RON |
| 133.384 RON |
| 133.259 RON |
| 132.394 RON |
| Active circulante | 90.423 RON | 87.179 RON | 111.150 RON | 137.756 RON | 147.056 RON | 146.928 RON | 142.620 RON | 141.146 RON | 136.300 RON | 135.232 RON | 134.542 RON | 133.384 RON | 133.259 RON | 132.394 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 89.632 RON | 87.079 RON | 109.827 RON | 135.741 RON | 146.856 RON | 146.728 RON | 142.609 RON | 141.146 RON | 136.300 RON | 135.032 RON | 134.142 RON | 133.184 RON | 133.059 RON | 132.194 RON |
|---|
| Datorii totale | 791 RON | 100 RON | 1.323 RON | 2.015 RON | 200 RON | 200 RON | 11 RON | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|