Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
SC

SANTILEX COMSERV SRL

Orş. Huedin, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
6588555
Nr. reg.
J1994003481126
Înființată
21 dec. 1994
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
1520

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

569,6 K RON

2025

Profit net

1,4 K RON

2025

Angajați

9

2025

Înființată

1994

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1520
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA31 iul. 2026
    (gol)→RO6588555
  2. Localitate31 iul. 2026
    Loc. Huedin, Oraş Huedin→Orş. Huedin
  3. Adresă31 iul. 2026
    Str. TÂRGULUI, Nr. 68→Str TÂRGULUI, nr. 68
  4. Plătitor de TVA31 iul. 2026
    false→true
  5. Formă juridică31 iul. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  6. Formă de organizare31 iul. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  7. Formă de proprietate31 iul. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
  8. Data înregistrării31 iul. 2026
    25/11/1994→1994-12-21

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str TÂRGULUI, nr. 68, Orş. Huedin, Cluj, Romania
Cod poștal
405400
Data înregistrării
1994-12-21

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/6588555

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SANTILEX COMSERV SRL este 6588555, iar codul de TVA este RO6588555.

SANTILEX COMSERV SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1994003481126, din data de 1994-12-21.

SANTILEX COMSERV SRL are sediul social la adresa Str TÂRGULUI, nr. 68, Orş. Huedin, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 1520 — activitate nespecificată.

Da, SANTILEX COMSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2024-11-01.

Da, conform datelor publice ANAF, SANTILEX COMSERV SRL este activă.

În 2025, SANTILEX COMSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 569.634 RON, cu 9 angajați.

Companii similare

NURYA CALZATURE S.R.L.
Municipiul Câmpia Turzii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TAPPIEL ART S.R.L.
Orş. Huedin
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CGI EURO SHOES S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CRISTYLE SHOES SRL-D
Sat Gilău, Comuna Gilău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
METALICA SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA
Municipiul Câmpia Turzii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
WALKBYU LEATHER SRL
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NUOVA STARK SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
AKU EST SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
NURYA CALZATURE S.R.L.Municipiul Câmpia TurziiClujFabricarea încălțămintei
TAPPIEL ART S.R.L.Orş. HuedinCluj—
CGI EURO SHOES S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
CRISTYLE SHOES SRL-DSat Gilău, Comuna GilăuClujFabricarea încălțămintei
METALICA SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCAMunicipiul Câmpia TurziiClujFabricarea încălțămintei
WALKBYU LEATHER SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiClujFabricarea încălțămintei
NUOVA STARK SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
AKU EST SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujFabricarea încălțămintei

Contact

Str TÂRGULUI, nr. 68 · Orş. Huedin, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
569.634 RON+135%
Profit net
1.443 RON−99%
Angajați
9
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin

Verificat ultima dată la 31 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Orș. Huedin
  • Firme cu CAEN 1520
  • Plătitor de TVAdin 01.11.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.

Cifră de afaceri

569.634 RON

135,2%

Profit net

1.443 RON

-98,9%

Capitaluri proprii

674.691 RON

0,2%

Număr mediu salariați

9

200,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON

73din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
4,87

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
4,87

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
11,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,2 %
Cifră de afaceri / salariat
63.293 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 43 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri569.634 RON
    P25 14.674 RONMediană 83.433 RONP75 396.405 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.443 RON
    P25 -22.544 RONMediană 0 RONP75 9.120 RON

    Peste 63% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați9
    P25 1Mediană 1P75 5

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat63.293 RON
    P25 76.332 RONMediană 111.825 RONP75 178.610 RON

    Peste 23% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri1.040.125 RON1.160.171 RON1.249.306 RON1.193.399 RON1.047.289 RON1.128.571 RON735.087 RON179.537 RON68.064 RON67.418 RON109.521 RON21.053 RON26.690 RON192.522 RON54.386 RON242.156 RON569.634 RON
Profit net165.895 RON75.843 RON80.383 RON171.223 RON165.349 RON9.092 RON288 RON25.745 RON10.346 RON-39.418 RON52.450 RON1.252 RON1.952 RON136.433 RON-10.327 RON125.683 RON1.443 RON
Total active596.720 RON544.894 RON917.479 RON843.505 RON1.060.730 RON1.014.863 RON911.740 RON780.387 RON790.053 RON740.645 RON585.711 RON571.472 RON575.746 RON702.945 RON551.789 RON742.756 RON764.771 RON
Active imobilizate400.290 RON373.064 RON712.603 RON641.728 RON743.687 RON796.891 RON729.998 RON727.593 RON725.191 RON705.040 RON554.887 RON537.141 RON519.392 RON501.644 RON483.895 RON325.688 RON325.688 RON
Active circulante196.430 RON171.830 RON204.876 RON201.777 RON317.043 RON217.972 RON181.742 RON52.794 RON64.862 RON35.605 RON30.824 RON34.331 RON56.354 RON201.301 RON67.894 RON417.068 RON439.083 RON
Capitaluri proprii224.938 RON134.886 RON420.142 RON510.983 RON505.109 RON566.984 RON558.180 RON583.637 RON568.238 RON518.474 RON570.924 RON559.144 RON559.844 RON694.325 RON547.565 RON673.247 RON674.691 RON
Datorii totale351.922 RON393.066 RON483.314 RON321.417 RON546.042 RON439.812 RON346.754 RON189.944 RON215.009 RON215.365 RON7.981 RON12.328 RON15.902 RON8.620 RON4.224 RON69.509 RON90.080 RON
Număr mediu salariați414544343338224443000139