Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6666289
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
129.974 RON
Profit net
4.993 RON
Capitaluri proprii
20.220 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 95.390 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.197 RON | 92.787 RON | 63.812 RON | 73.632 RON | 90.418 RON | 88.801 RON | 104.725 RON | 71.538 RON | 126.317 RON | 158.555 RON | 113.674 RON | 60.460 RON | 40.272 RON | 47.104 RON | 98.981 RON | 97.375 RON | 129.974 RON |
| Profit net | 6.653 RON | 2.494 RON | -18.346 RON | -14.345 RON | -8.860 RON | -19.168 RON | -5.911 RON | -21.468 RON | -21.472 RON | 88.102 RON |
Comparație cu 492 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.523 RON |
| -6.203 RON |
| 389 RON |
| 2.042 RON |
| 11.003 RON |
| 4.697 RON |
| 4.993 RON |
| Total active | 46.960 RON | 64.418 RON | 89.122 RON | 115.018 RON | 134.780 RON | 154.883 RON | 170.644 RON | 177.420 RON | 185.087 RON | 141.328 RON | 108.008 RON | 116.682 RON | 131.127 RON | 156.159 RON | 143.915 RON | 110.132 RON | 78.170 RON |
|---|
| Active circulante | 46.960 RON | 64.418 RON | 89.122 RON | 115.018 RON | 134.780 RON | 154.883 RON | 170.644 RON | 177.420 RON | 185.087 RON | 141.328 RON | 108.008 RON | 116.682 RON | 131.127 RON | 156.159 RON | 143.915 RON | 110.132 RON | 78.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.828 RON | 21.968 RON | -165 RON | -14.986 RON | -40.018 RON | -18.946 RON | -24.857 RON | -46.325 RON | -67.797 RON | 4.822 RON | 3.299 RON | -2.904 RON | -2.515 RON | -472 RON | 10.530 RON | 15.227 RON | 20.220 RON |
|---|
| Datorii totale | 72.906 RON | 87.869 RON | 134.706 RON | 175.423 RON | 197.162 RON | 189.311 RON | 210.983 RON | 239.227 RON | 268.366 RON | 136.506 RON | 104.709 RON | 119.586 RON | 133.642 RON | 156.631 RON | 133.385 RON | 94.905 RON | 57.950 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|