Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/6759884
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
386.878 RON
Profit net
-32.057 RON
Capitaluri proprii
-569.632 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 317.875 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 3619 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 250.259 RON | 185.140 RON | 178.912 RON | 184.893 RON | 181.493 RON | 174.093 RON | 220.812 RON | 198.872 RON | 235.398 RON | 258.614 RON | 261.501 RON | 268.659 RON | 253.415 RON | 255.606 RON | 255.557 RON | 319.361 RON | 386.878 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -39.327 RON | -31.450 RON | -57.671 RON | -55.799 RON | -75.575 RON | -74.718 RON | -66.770 RON | -81.268 RON | -75.338 RON | -97.598 RON | -82.196 RON | -32.789 RON | -58.665 RON | -55.802 RON | -64.230 RON | -34.858 RON | -32.057 RON |
| Total active | 46.127 RON | 43.317 RON | 51.082 RON | 48.583 RON | 51.762 RON | 58.501 RON | 68.099 RON | 73.597 RON | 86.770 RON | 89.554 RON | 88.816 RON | 79.846 RON | 85.122 RON | 94.688 RON | 109.410 RON | 124.854 RON | 128.379 RON |
| Active imobilizate | 9.186 RON | 7.303 RON | 5.384 RON | 5.316 RON | 2.845 RON | 753 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 36.941 RON | 36.014 RON | 45.698 RON | 43.267 RON | 48.917 RON | 57.748 RON | 68.099 RON | 73.597 RON | 86.770 RON | 89.554 RON | 88.816 RON | 79.846 RON | 85.122 RON | 94.688 RON | 109.410 RON | 124.854 RON | 128.379 RON |
| Capitaluri proprii | -117.848 RON | -149.298 RON | -206.969 RON | -262.768 RON | -338.343 RON | -413.061 RON | 45.169 RON | -36.099 RON | -111.437 RON | -209.035 RON | -291.231 RON | -324.020 RON | -382.685 RON | -438.487 RON | -502.717 RON | -537.575 RON | -569.632 RON |
| Datorii totale | 163.975 RON | 192.615 RON | 258.051 RON | 311.351 RON | 390.105 RON | 471.562 RON | 22.930 RON | 109.696 RON | 198.207 RON | 298.589 RON | 380.047 RON | 403.866 RON | 467.807 RON | 533.175 RON | 612.127 RON | 662.429 RON | 698.011 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |