Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 ian. 2018 și 1 iun. 2023.
Achizitie service mentenanta porti automate
REPARATIE POARTA BATANTA AUTOMATA
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTI 2022
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTII
REPARATIE BARIERA NICE SIGNO
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTI AUTOMATE
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTII
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTII
SERVICE PORTII AUTOMATE
REPARATIE USA GLISANTA INT SECUNDARA
SERVICII DE REVIZIE SI REPARARE USI ACCES
Reparare si reglare usa acces subsol
servicii de revizie și reparare 4 uși acces
REPARATIE BARIERA NICE SIGNO
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTI AUTOMATE
REPARATIE BARIERA DE ACCES NICE SIGNO
REPARATIE BARIERA DE ACCES
REPARATIE USA SECTIONALA
SERVICE SISTEME DE COMANDA A PORTILOR ELECTRICE
SERVICII DE REPARARE A PORTILOR DE ACCES
MOTOR ELECTRIC
SERVICE SISTEME DE COMANDA A ACTIONARILOR ELECTRICE PORTII
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/6927589
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NASTASE GEORGE
Prin: NASTASE GEORGE
Prin: NASTASE GEORGE
Prin: NASTASE GEORGE
Prin: NASTASE GEORGE
Prin: NASTASE GEORGE
Prin: NASTASE GEORGE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
180.101 RON
Profit net
270.050 RON
Capitaluri proprii
2.106.854 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 131.423 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.156 RON | 68.366 RON | 96.403 RON | 97.321 RON | 93.441 RON | 89.687 RON | 61.180 RON | 80.301 RON | 67.539 RON | 53.029 RON | 63.950 RON | 76.919 RON | 95.601 RON | 141.696 RON | 170.964 RON | 111.856 RON | 180.101 RON |
| Profit net | 116.721 RON | 79.943 RON | 99.947 RON | 121.088 RON | 109.504 RON | 98.037 RON | 57.961 RON | 76.700 RON | 67.334 RON | 39.778 RON | 49.807 RON | 54.676 RON | 86.331 RON |
Comparație cu 5014 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 118.373 RON |
| 163.153 RON |
| 185.397 RON |
| 270.050 RON |
| Total active | 577.569 RON | 661.349 RON | 759.651 RON | 880.401 RON | 990.553 RON | 1.087.980 RON | 1.139.573 RON | 1.215.361 RON | 1.284.687 RON | 1.267.142 RON | 1.323.855 RON | 1.388.038 RON | 1.475.083 RON | 1.599.089 RON | 1.783.546 RON | 1.986.923 RON | 2.175.621 RON |
|---|
| Active imobilizate | 110 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 577.459 RON | 661.349 RON | 759.651 RON | 880.401 RON | 990.553 RON | 1.087.980 RON | 1.139.573 RON | 1.215.361 RON | 1.284.687 RON | 1.267.142 RON | 1.323.855 RON | 1.388.038 RON | 1.475.083 RON | 1.599.089 RON | 1.783.546 RON | 1.986.923 RON | 2.175.621 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 570.363 RON | 650.306 RON | 750.254 RON | 871.341 RON | 980.845 RON | 1.078.882 RON | 1.136.843 RON | 1.135.311 RON | 1.202.645 RON | 1.224.279 RON | 1.274.085 RON | 1.328.761 RON | 1.415.092 RON | 1.508.254 RON | 1.651.407 RON | 1.836.804 RON | 2.106.854 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.206 RON | 9.043 RON | 7.397 RON | 7.060 RON | 7.708 RON | 7.098 RON | 2.730 RON | 80.050 RON | 82.042 RON | 42.863 RON | 49.770 RON | 59.277 RON | 59.991 RON | 90.835 RON | 132.139 RON | 150.119 RON | 68.767 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|