Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 aug. 2016 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.319 atribuiri.
NUMAR TRACTOR 500x100mm, CERTIFICAT INREGISTRARE
RECONDITIOARE TOTEM
Panouri de informare
Autocolante si benzi publicitare
PLACA PERMANENTA 800X500 mm și AUTOCOLANT 100x100MM
Plăcuțe indicatoare.
Steaguri
PANOU 594x420 mm
AUTOCOLANT 100x100MM
Imprimate la comandă.
Panou indicator parcare cu stalp
AUTOCOLANT 300x300mm,AUTOCOLANT 100x100MM,PANOU 800x500mm
Steaguri
INDICATOR SAGEATA 600X400MM
PANOU INFORMATIV
NUMAR TRACTOR 500x100mm
CERTIFICAT INREGISTRARE si NUMAR INMATRICULARE
Plăcuțe indicatoare.
PANOU 420X300MM
NUMAR TRACTOR 500x100mm
PANOU TEMPORAR 420x594 mm
PANOU 500x 400 mm
AUTOCOLANT 300x100mm/PANOU TEMPORAR 3000x2000 mm
NUMAR TRACTOR 500x100mm
Material Roll up și trofeu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7135285
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
2.135.876 RON
Profit net
179.559 RON
Capitaluri proprii
861.367 RON
Număr mediu salariați
17
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.076.569 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.848.460 RON | 2.106.896 RON | 1.965.754 RON | 1.359.078 RON | 1.444.287 RON | 1.606.622 RON | 1.486.033 RON | 1.714.309 RON | 1.798.325 RON | 1.878.633 RON | 1.906.723 RON | 1.653.372 RON | 2.093.339 RON | 1.957.466 RON | 2.219.076 RON | 2.124.280 RON | 2.135.876 RON |
| Profit net | 514.485 RON | 546.902 RON | 326.269 RON | 18.188 RON | 3.063 RON | 36.487 RON | 43.054 RON | 132.206 RON | 18.350 RON | 14.112 RON | 4.936 RON | -173.157 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 27), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.074 RON |
| 14.285 RON |
| 90.716 RON |
| 57.725 RON |
| 179.559 RON |
| Total active | 2.055.304 RON | 2.706.737 RON | 2.940.778 RON | 2.917.621 RON | 2.778.264 RON | 2.707.480 RON | 2.786.839 RON | 2.883.667 RON | 2.811.867 RON | 2.726.663 RON | 2.513.315 RON | 2.192.744 RON | 2.171.595 RON | 1.781.387 RON | 1.906.443 RON | 1.069.070 RON | 971.753 RON |
|---|
| Active imobilizate | 706.565 RON | 1.473.040 RON | 2.097.701 RON | 2.329.310 RON | 2.272.198 RON | 2.182.067 RON | 2.083.980 RON | 2.307.793 RON | 2.168.084 RON | 2.026.243 RON | 1.820.397 RON | 1.595.878 RON | 1.383.877 RON | 1.214.689 RON | 605.071 RON | 509.367 RON | 434.402 RON |
|---|
| Active circulante | 1.348.739 RON | 1.233.697 RON | 843.077 RON | 588.311 RON | 506.066 RON | 525.413 RON | 702.859 RON | 575.874 RON | 643.783 RON | 700.420 RON | 692.918 RON | 596.866 RON | 787.718 RON | 566.698 RON | 1.301.372 RON | 559.703 RON | 537.351 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.808.669 RON | 2.375.310 RON | 2.701.579 RON | 2.666.767 RON | 2.619.829 RON | 2.596.317 RON | 2.617.760 RON | 2.698.966 RON | 2.694.611 RON | 2.603.723 RON | 2.408.659 RON | 2.075.502 RON | 2.028.576 RON | 1.622.860 RON | 1.713.576 RON | 960.431 RON | 861.367 RON |
|---|
| Datorii totale | 246.635 RON | 331.427 RON | 239.199 RON | 250.854 RON | 158.435 RON | 111.163 RON | 169.079 RON | 184.701 RON | 117.256 RON | 122.940 RON | 118.805 RON | 117.242 RON | 143.019 RON | 158.527 RON | 192.867 RON | 108.639 RON | 112.550 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 25 | 27 | 28 | 25 | 27 | 27 | 27 | 23 | 25 | 26 | 23 | 22 | 22 | 21 | 20 | 20 | 17 |
|---|