Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 18 ian. 2016 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.103 atribuiri.
Consumable pentru calculatoare si iretele
Piese si consumabile pentru calculatoare si imprimante
FURNIZARE CARTUS TONER XEROX 3020/3225
SERVICE TEHNICA DE CALCUL - calculatoare si imprimante
Medii de stocare DVD-R, HDD USB
Peise si consumabile pentru calculatoare
Cartus laser Comp. Contabilitate
Consumabile si accesorii pentru calculatoare
Consumabile si accesorii pentru calculatoare si imprimante
cartuse
Consumabile pentru calculatoare, imprimante si retele
Consumabile si accesorii pentru calculatoare si imprimante
Hard HDD server Dell 600GB 15K SAS 400-ATIN
Rack hdd portabil
Piese si consumabile pentru calculatoare si imprimante
Achizitionare Fuser fixing film HP RM-1256 M609
Furnizare drum XEROX WC3345
SSD 512 GB SP A55 SATA
Piese de schimb si consumabile pentru calculatoare si retele
Piese pentru computere (Rev.2)
Inlocuit SSD defect laptop
Piese si accesorii calculatoare
SERVICE TEHNICA DE CALCUL
BD-R SL VERBATIM Datalife 25GB
Piese si consumabile pentru calculatoate si retele
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/714662
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
106.652 RON
Profit net
12.735 RON
Capitaluri proprii
9.860 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 170.230 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 268.526 RON | 333.374 RON | 318.694 RON | 339.464 RON | 299.781 RON | 369.672 RON | 304.026 RON | 360.362 RON | 312.752 RON | 301.587 RON | 353.056 RON | 216.747 RON | 257.933 RON | 206.366 RON | 165.239 RON | 153.194 RON | 106.652 RON |
| Profit net | -3.718 RON | 4.894 RON | 3.795 RON | -7.018 RON | 5.620 RON | 8.548 RON | 7.316 RON | 513 RON | -7.153 RON | 602 RON | -1.380 RON |
Comparație cu 1087 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -32.469 RON |
| -10.543 RON |
| -6.838 RON |
| -11.167 RON |
| 6.604 RON |
| 12.735 RON |
| Total active | 78.081 RON | 85.372 RON | 103.066 RON | 88.653 RON | 99.851 RON | 96.234 RON | 96.297 RON | 93.735 RON | 99.960 RON | 91.666 RON | 89.211 RON | 70.336 RON | 105.474 RON | 69.741 RON | 68.256 RON | 72.551 RON | 79.411 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.551 RON | 69 RON | 27.018 RON | 21.204 RON | 15.390 RON | 9.898 RON | 4.734 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 76.530 RON | 85.303 RON | 76.048 RON | 67.449 RON | 84.461 RON | 86.336 RON | 91.563 RON | 93.735 RON | 99.960 RON | 91.666 RON | 89.211 RON | 70.336 RON | 105.474 RON | 69.741 RON | 68.256 RON | 72.551 RON | 79.411 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35.315 RON | 40.209 RON | 44.004 RON | 36.986 RON | 42.606 RON | 51.154 RON | 58.470 RON | 58.983 RON | 52.279 RON | 52.881 RON | 51.501 RON | 19.031 RON | 8.489 RON | 1.651 RON | -9.516 RON | -2.913 RON | 9.860 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.766 RON | 45.163 RON | 59.062 RON | 51.667 RON | 57.245 RON | 45.080 RON | 37.827 RON | 34.752 RON | 47.681 RON | 38.785 RON | 37.710 RON | 51.305 RON | 96.985 RON | 68.090 RON | 77.772 RON | 75.464 RON | 70.342 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|---|