Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 sept. 2018 și 4 apr. 2023.
Prestari servicii artistice Nicu Paleru pentru Sarbatoarea Comunei Ocnita
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice in cadrul festivaluiui Pestera -Padina in perioada 12-14 august 2022
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
Prestari servicii artistice Nicu Paleru
PRESTARI SERVICII ARTISTICE NICU PALERU
Prestari servicii artistice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7191226
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CIAMANI CHIRAȚA, PALERU MARIA-CRISTINA
Prin: CIAMANI CHIRAȚA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
74.145 RON
Profit net
2.393 RON
Capitaluri proprii
102.150 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 188.769 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 81.767 RON | 90.584 RON | 65.269 RON | 38.759 RON | 32.467 RON | 29.325 RON | 119.500 RON | 178.092 RON | 147.501 RON | 109.384 RON | 186.124 RON | 45.380 RON | 47.029 RON | 260.983 RON | 290.275 RON | 189.269 RON | 74.145 RON |
| Profit net | -2.411 RON | -3.752 RON | -7.061 RON | -7.232 RON | -16.958 RON | -14.872 RON | 51.392 RON | 112.927 RON | 97.742 RON | 18.432 RON | 108.439 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.630 RON |
| 9.643 RON |
| 98.494 RON |
| 9.511 RON |
| 11.709 RON |
| 2.393 RON |
| Total active | 35.687 RON | 37.871 RON | 72.773 RON | 48.007 RON | 49.603 RON | 40.061 RON | 49.036 RON | 150.520 RON | 71.826 RON | 142.132 RON | 219.750 RON | 134.106 RON | 117.450 RON | 473.361 RON | 320.472 RON | 311.343 RON | 312.384 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 10.976 RON | 9.878 RON | 8.780 RON | — | — | — | — | — | 114.134 RON | 114.134 RON | 74.624 RON | 421.093 RON | 307.913 RON | 307.913 RON | 292.517 RON |
|---|
| Active circulante | 35.687 RON | 37.871 RON | 61.797 RON | 38.129 RON | 40.823 RON | 40.061 RON | 49.036 RON | 150.520 RON | 71.826 RON | 142.132 RON | 105.616 RON | 19.972 RON | 42.826 RON | 52.268 RON | 12.559 RON | 3.430 RON | 19.867 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.355 RON | 19.602 RON | 23.518 RON | 16.286 RON | -671 RON | -15.544 RON | 35.848 RON | 148.775 RON | 131.339 RON | 139.771 RON | 110.479 RON | 22.670 RON | 22.043 RON | 120.536 RON | 88.048 RON | 99.758 RON | 102.150 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.332 RON | 18.269 RON | 49.255 RON | 31.721 RON | 50.274 RON | 55.605 RON | 13.188 RON | 1.745 RON | 1.430 RON | 2.361 RON | 109.271 RON | 111.436 RON | 95.407 RON | 352.825 RON | 232.424 RON | 211.585 RON | 210.234 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|