Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
MC

MONTI COND SERV SRL

Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti, Suceava
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
727840
Nr. reg.
J1992001428336
Înființată
30 nov. 1992
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
4764

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,7 mil. RON

2025

Profit net

20,7 K RON

2025

Angajați

5

2025

Înființată

1992

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4764
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

7

Valoare totală atribuită

579.625 RON

Autorități contractante

5

Atribuiri publicate între 25 ian. 2022 și 31 aug. 2022.

SCNA1075479/460SEAP
Potrivit după CUI

Contract furnizare - „Achizitia a 29 biciclete normale si 29 casti de protectie”

Autoritatea contractantă
ASOCIATIA GRUPULUI DE ACTIUNE LOCALA ''CODRII PASCANILOR''
Valoare atribuită:
97.991 RON
Publicat:
31 aug. 2022
SCNA1075479/461SEAP
Potrivit după CUI

Contract furnizare - Achizitia a 8 biciclete electrice, 8 casti de protectie si alte echipamente

Autoritatea contractantă
ASOCIATIA GRUPULUI DE ACTIUNE LOCALA ''CODRII PASCANILOR''
Valoare atribuită:
76.904 RON
Publicat:
31 aug. 2022
SCNA1074878/331SEAP
Potrivit după CUI

Achiziție de biciclete și accesorii pentru promovarea traseelor turistice în cadrul proiectului QR4ALL

Autoritatea contractantă
ASOCIATIA GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA “DEALURILE BOHOTINULUI”
Valoare atribuită:
159.029 RON
Publicat:
22 aug. 2022
SCNA1072942/129SEAP
Potrivit după CUI

„Achiziție biciclete și ATV-uri pentru promovarea traseelor în cadrul proiectului QR4ALL” cu 2 loturi – pentru LOTUL 2– Biciclete și căști de protecție

Autoritatea contractantă
Asociatia Grupul de Actiune Locala Regiunea Rediu- Prajeni
Valoare atribuită:
70.660 RON
Publicat:
13 iul. 2022
DA30363465SEAP
Potrivit după CUI

Achiziție biciclete electrice

Autoritatea contractantă
ASOCIAȚIA GRUPUL DE ACȚIUNE LOCALĂ SIRET-MOLDOVA
Valoare atribuită:
57.904 RON
Publicat:
11 apr. 2022
SCNA1066603/233/2SEAP
Potrivit după CUI

Contract de achiziție publică de produse - biciclete

Autoritatea contractantă
ASOCIAȚIA GRUPUL DE ACȚIUNE LOCALĂ SIRET-MOLDOVA
Valoare atribuită:
81.787 RON
Publicat:
8 mar. 2022
SCNA1065222/85/1SEAP
Potrivit după CUI

Achizitia a 10 biciclete mountain bike si 10 casti protectie pentru promovarea traseelor in cadrul proiectului QR4ALL

Autoritatea contractantă
Asociatia "Grupul de Actiune Locala Microregiunea Belcesti - Focuri"
Valoare atribuită:
35.350 RON
Publicat:
25 ian. 2022

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. Nr. TVA4 aug. 2026
    (gol)→RO727840
  2. Localitate4 aug. 2026
    Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti→Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti
  3. Adresă4 aug. 2026
    Str. Luceafărului, Nr. 11→Str. Luceafărului, nr. 11
  4. Plătitor de TVA4 aug. 2026
    false→true
  5. Formă juridică4 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  6. Formă de organizare4 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  7. Formă de proprietate4 aug. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
  8. Data înregistrării4 aug. 2026
    25/08/1992→1992-11-30

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Luceafărului, nr. 11, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti, Suceava, Romania
Data înregistrării
1992-11-30

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/727840

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MONTI COND SERV SRL este 727840, iar codul de TVA este RO727840.

MONTI COND SERV SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1992001428336, din data de 1992-11-30.

MONTI COND SERV SRL are sediul social la adresa Str. Luceafărului, nr. 11, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti, Suceava, România.

Activitatea principală este CAEN 4764 — activitate nespecificată.

Da, MONTI COND SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 1993-08-01.

Da, conform datelor publice ANAF, MONTI COND SERV SRL este activă.

În 2025, MONTI COND SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.652.244 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

PANTERA ROZ SRL
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TEOSIN SRL
Municipiul Suceava
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SAV DELUXE STORE S.R.L.
Mun. Suceava
Același județ
Vezi profilul
SUBZERO LM S.R.L.
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Același județ
Vezi profilul
BLACKBIKE S.R.L.
Sat Cacica, Comuna Cacica
Același județ
Vezi profilul
BAITMAKER CARP FOOD S.R.L.
Mun. Suceava
Același județ
Vezi profilul
BUKOVINA VINTAGE BIKES S.R.L.
Municipiul Vatra Dornei
Același județ
Vezi profilul
PANSPORT NATUR S.R.L.
Municipiul Suceava
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PANTERA ROZ SRLMun. Câmpulung MoldovenescSuceava—
TEOSIN SRLMunicipiul SuceavaSuceavaComerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
SAV DELUXE STORE S.R.L.Mun. SuceavaSuceava—
SUBZERO LM S.R.L.Mun. Câmpulung MoldovenescSuceava—
BLACKBIKE S.R.L.Sat Cacica, Comuna CacicaSuceavaComerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
BAITMAKER CARP FOOD S.R.L.Mun. SuceavaSuceava—
BUKOVINA VINTAGE BIKES S.R.L.Municipiul Vatra DorneiSuceavaComerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
PANSPORT NATUR S.R.L.Municipiul SuceavaSuceavaComerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

Contact

Str. Luceafărului, nr. 11 · Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti, Suceava

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.652.244 RON−5%
Profit net
20.710 RON−85%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 aug. 1993
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava

Verificat ultima dată la 13 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Suceava
  • Firme din Ipotești
  • Firme cu CAEN 4764
  • Plătitor de TVAdin 01.08.1993

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-13.

Cifră de afaceri

1.652.244 RON

-5,1%

Profit net

20.710 RON

-85,1%

Capitaluri proprii

1.354.131 RON

1,6%

Număr mediu salariați

5

25,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.178.101 RON

59din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
2,2

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
2,2

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
38,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
1,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,7 %
Cifră de afaceri / salariat
330.449 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 2910 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.652.244 RON
    P25 74.041 RONMediană 256.139 RONP75 871.818 RON

    Peste 84% dintre firmele comparabile

  • Profit net20.710 RON
    P25 -6.577 RONMediană 4.933 RONP75 41.831 RON

    Peste 66% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 87% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat330.449 RON
    P25 135.953 RONMediană 244.907 RONP75 444.227 RON

    Peste 64% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri114.662 RON192.073 RON225.604 RON426.532 RON374.922 RON625.991 RON816.736 RON574.670 RON866.596 RON1.071.460 RON1.195.060 RON1.746.796 RON1.781.035 RON2.385.289 RON1.709.291 RON1.740.448 RON1.652.244 RON
Profit net-2.464 RON10.231 RON22.938 RON18.935 RON25.415 RON33.153 RON66.196 RON8.015 RON11.109 RON111.272 RON25.484 RON230.907 RON237.426 RON365.398 RON63.271 RON139.151 RON20.710 RON
Total active207.947 RON246.530 RON442.033 RON477.839 RON685.339 RON755.493 RON811.510 RON1.026.062 RON1.038.364 RON1.276.484 RON1.633.051 RON1.752.835 RON2.204.221 RON2.555.839 RON2.370.812 RON2.337.061 RON2.806.435 RON
Active imobilizate48.212 RON48.414 RON23.758 RON6.674 RON6 RON6 RON6 RON48.459 RON41.702 RON61.162 RON117.458 RON101.745 RON84.496 RON61.584 RON46.668 RON52.065 RON450.116 RON
Active circulante159.735 RON198.116 RON418.275 RON471.165 RON685.333 RON755.487 RON811.504 RON977.603 RON996.662 RON1.215.322 RON1.515.593 RON1.651.090 RON2.119.725 RON2.494.255 RON2.324.144 RON2.284.996 RON2.356.319 RON
Capitaluri proprii-17.356 RON-7.124 RON15.814 RON34.521 RON53.257 RON86.410 RON152.606 RON160.621 RON153.693 RON264.965 RON290.449 RON513.566 RON766.560 RON1.131.958 RON1.194.660 RON1.333.421 RON1.354.131 RON
Datorii totale225.303 RON253.654 RON426.219 RON443.318 RON644.306 RON669.083 RON658.904 RON865.441 RON884.671 RON1.011.519 RON1.342.602 RON1.239.269 RON1.441.020 RON1.424.798 RON1.176.152 RON1.008.853 RON1.072.589 RON
Număr mediu salariați11223322234344545