Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7670180
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OANCEA PETRE
Prin: OANCEA PETRE
Prin: OANCEA PETRE
Prin: OANCEA PETRE
Prin: OANCEA PETRE
Prin: OANCEA PETRE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
51.774 RON
Profit net
-257 RON
Capitaluri proprii
-48.663 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 23.931 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 150.124 RON | 29.011 RON | 70.177 RON | 59.411 RON | 47.409 RON | 30.765 RON | 30.658 RON | 28.195 RON | 31.276 RON | 34.335 RON | 41.192 RON | 39.324 RON | 34.789 RON | 46.232 RON | 51.774 RON |
| Profit net | 2.501 RON | -305 RON | 2.381 RON | -287 RON | -6.314 RON | -9.444 RON | -9.314 RON | -7.521 RON | -9.971 RON | -4.126 RON | -474 RON | 19 RON | -1.371 RON | 62 RON |
Comparație cu 3519 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -257 RON |
| Total active | 6.705 RON | 431 RON | 3.637 RON | 3.728 RON | 1.343 RON | 3.215 RON | 1.372 RON | 2.202 RON | 2.129 RON | 1.277 RON | 2.435 RON | 2.261 RON | 1.530 RON | 2.511 RON | 2.937 RON |
|---|
| Active circulante | 6.705 RON | 431 RON | 3.637 RON | 3.728 RON | 1.343 RON | 3.215 RON | 1.372 RON | 2.202 RON | 2.129 RON | 1.277 RON | 2.435 RON | 2.261 RON | 1.530 RON | 2.511 RON | 2.937 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.837 RON | 31 RON | 2.412 RON | 49 RON | -6.265 RON | -15.709 RON | -25.023 RON | -32.544 RON | -42.514 RON | -46.641 RON | -47.115 RON | -47.096 RON | -48.468 RON | -48.406 RON | -48.663 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.868 RON | 400 RON | 1.225 RON | 3.679 RON | 7.608 RON | 18.924 RON | 26.395 RON | 34.746 RON | 44.643 RON | 47.918 RON | 49.550 RON | 49.357 RON | 49.998 RON | 50.917 RON | 51.600 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|