Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 apr. 2016 și 13 mai 2021.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
reparatii sistem video si sitem antiefractie centrala fotovoltaica
Telecomanda bariera acces
Achizitiei si montaj 2(doua) bucati Bariere - Piata orasului Valenii de Munte
telecomanda poarta
telecomanda poarta
telecomanda bariera auto
bariera auto 4m
TELEVIZOR SMART
Intocmire studiu de fezabilitate sistem supraveghere video in comuna Banesti
Servicii reconfigurare retea, reparare, intrtinere echipamente retea sistem informatic
Servicii reconfigurare retea, reparare, intrtinere echipamente retea sistem informatic
Sistem video IP, Mentenanta sistem TVCI
Procurare si montare detectori antiefractie PIR si acumulatori 12 V/ Ah
Mentenanta sistem de detectie si avertizare la efractie
Achizitionare, montare si integrare in sistemul de detectie incendiu-butoane adresabile
Camera video de supraveghere IP
Achizitionare si integrare in sistemul video comunal a unui network video recorder
centrala telefonica analogica 3CO8INT extensibila pana la 8CO ci 24 INT
Monitor led full hd 45"
BARIERE AUTOMATE
service lunar sistem efractie si sistem urmarire video scoli si gradinite
Sistem detectie incendiu Scoala Floresti
Racordare a corpului C1 si C6 la sistemul de cablu, internet si telefonie fixa
SERVICE SISTEM COMUNAL DE SUPRAVEGHERE VIDEO
mentenanta sistem supraveghere video parc fotovoltaic, comuna Banesti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7735921
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
174.606 RON
Profit net
16.775 RON
Capitaluri proprii
318.787 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.858.367 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 134.555 RON | 77.943 RON | 82.502 RON | 115.463 RON | 246.328 RON | 326.839 RON | 67.941 RON | 240.804 RON | 90.963 RON | 88.933 RON | 473.152 RON | 669.456 RON | 390.664 RON | 2.022.143 RON | 5.892.618 RON | 851.058 RON | 174.606 RON |
| Profit net | -25.145 RON | -11.057 RON | -1.498 RON | 39.679 RON | 16.585 RON | 173.031 RON | -89.355 RON | 5.335 RON | -33.643 RON | -44.427 RON |
Comparație cu 28 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 81.457 RON |
| 185.794 RON |
| 59.979 RON |
| 93.328 RON |
| 370.813 RON |
| 70.955 RON |
| 16.775 RON |
| Total active | 36.139 RON | 28.414 RON | 28.879 RON | 101.357 RON | 167.071 RON | 324.795 RON | 242.918 RON | 203.282 RON | 176.771 RON | 112.869 RON | 280.154 RON | 602.176 RON | 527.748 RON | 463.849 RON | 2.843.368 RON | 391.830 RON | 373.892 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.030 RON | -220 RON | 30 RON | 30 RON | 30 RON | 30 RON | 30 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 34.109 RON | 28.634 RON | 28.849 RON | 101.327 RON | 167.041 RON | 324.765 RON | 242.888 RON | 203.282 RON | 176.771 RON | 112.869 RON | 280.154 RON | 602.176 RON | 527.748 RON | 463.849 RON | 2.843.368 RON | 391.830 RON | 373.892 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.416 RON | -3.640 RON | -5.139 RON | 34.540 RON | 51.125 RON | 224.156 RON | 134.801 RON | 140.135 RON | 106.492 RON | 62.065 RON | 143.522 RON | 329.316 RON | 389.295 RON | 351.373 RON | 722.186 RON | 322.265 RON | 318.787 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.723 RON | 32.054 RON | 34.018 RON | 66.817 RON | 115.946 RON | 100.639 RON | 108.117 RON | 63.147 RON | 70.279 RON | 50.804 RON | 136.632 RON | 272.860 RON | 138.453 RON | 112.476 RON | 2.121.182 RON | 69.565 RON | 80.704 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 4 | 4 | 7 | 10 | 13 | 9 | 6 | 4 | 4 | 5 |
|---|