Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/794734
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: COŞA ILIE, POPESCU NELU
Prin: COŞA ILIE
Prin: POPESCU NELU
Prin: POPESCU NELU
Prin: POPESCU NELU
Prin: POPESCU NELU
Prin: POPESCU NELU
Prin: POPESCU NELU
Prin: POPESCU NELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
108.022 RON
Profit net
73.518 RON
Capitaluri proprii
-66.652 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 50.539 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.036 RON | 40.353 RON | 40.652 RON | 31.987 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 58.712 RON | 108.022 RON |
| Profit net | 688 RON | 12.014 RON | 15.819 RON | 14.384 RON | -14.885 RON | -13.080 RON | -16.258 RON | -28.606 RON | -37.268 RON | 31.922 RON | 73.518 RON |
| Total active | 15.529 RON | 6.832 RON | 5.181 RON | 2.401 RON | 2.643 RON | 3.192 RON | 1.552 RON | 497 RON | 58 RON | 2.548 RON | 2.797 RON |
Comparație cu 497 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2019.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 6.400 RON | 3.200 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.129 RON | 3.632 RON | 5.181 RON | 2.401 RON | 2.643 RON | 3.192 RON | 1.552 RON | 497 RON | 58 RON | 2.548 RON | 2.797 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -104.212 RON | -92.198 RON | -76.379 RON | -61.995 RON | -76.880 RON | -89.960 RON | -106.218 RON | -134.824 RON | -172.092 RON | -140.170 RON | -66.652 RON |
|---|
| Datorii totale | 124.677 RON | 101.772 RON | 82.638 RON | 64.396 RON | 79.523 RON | 93.152 RON | 107.770 RON | 135.321 RON | 172.150 RON | 142.718 RON | 69.449 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|