Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 feb. 2017 și 24 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 844 atribuiri.
Cartuse de toner pentru imprimante laser.
Hartie A4 copiator 80 gr/ m2
Cartuse de toner pentru inprimante laser. Cartuse INK Jet.Canon,Brother,HP etc,
Piese pentru Fotocopiatoare si imprimante - O
Hartie A4 fotocopiatoare - O
Cartuse de toner pentru inprimante laser
Articole de papetarie
Multifunctional laser monocolor
Hartie A4 fotocopiatoare - O
Hartie A4 fotocopiatoare
CARTUSE IMPRIMANTA LASER+ HARTIE XEROX
Hartie A4 fotocopiatoare .
Cartus de toner pentru inprimantele laser
Cartuse de toner pentru inprimante laser.
Cartus de toner pentru inprimantele laser,Hartie A4 copiator 80 gr/ m2
Hartie copiator+ cartuse pentru imprimante
Hartie A4 copiator 80 gr/ m2 - O
Cartus de toner pentru imprimantele laser
Cartus de toner pentru inprimante laser
Cartuse de toner pentru imprimante laser
Cartus de toner pentru imprimantele laser
Hartie A4 copiator 80 gr/ m2
Articole de papetarie
Hartie A4 copiator 80 gr/ m2 - O
Cartus de toner pentru inprimantele laser
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7994144
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
238.138 RON
Profit net
63.122 RON
Capitaluri proprii
63.362 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 323.281 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 258.575 RON | 232.949 RON | 270.344 RON | 297.078 RON | 282.946 RON | 331.976 RON | 341.011 RON | 308.469 RON | 293.505 RON | 303.724 RON | 319.656 RON | 319.426 RON | 297.978 RON | 390.829 RON | 307.090 RON | 310.565 RON | 238.138 RON |
| Profit net | 62.552 RON | 56.304 RON | 63.409 RON | 75.431 RON | 49.267 RON | 66.859 RON | 58.582 RON | 60.012 RON | 52.460 RON | 65.026 RON | 55.173 RON | 67.406 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.392 RON |
| 66.596 RON |
| 66.167 RON |
| 77.603 RON |
| 63.122 RON |
| Total active | 101.504 RON | 93.133 RON | 97.708 RON | 117.212 RON | 106.201 RON | 119.149 RON | 154.570 RON | 108.409 RON | 128.318 RON | 136.623 RON | 139.767 RON | 137.797 RON | 138.523 RON | 92.663 RON | 83.383 RON | 97.403 RON | 75.207 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 16.700 RON | 12.524 RON | 8.350 RON | 4.175 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 101.504 RON | 93.133 RON | 97.708 RON | 100.512 RON | 93.677 RON | 110.799 RON | 150.395 RON | 108.409 RON | 128.318 RON | 136.623 RON | 139.767 RON | 137.797 RON | 138.523 RON | 92.663 RON | 83.383 RON | 97.403 RON | 75.207 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 85.247 RON | 78.999 RON | 86.104 RON | 98.126 RON | 72.002 RON | 67.099 RON | 125.681 RON | 60.252 RON | 112.712 RON | 117.726 RON | 120.439 RON | 122.819 RON | 125.038 RON | 66.836 RON | 66.407 RON | 77.843 RON | 63.362 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.257 RON | 14.134 RON | 11.604 RON | 19.086 RON | 34.199 RON | 52.050 RON | 28.889 RON | 48.157 RON | 15.606 RON | 18.897 RON | 19.328 RON | 14.978 RON | 13.485 RON | 25.827 RON | 16.976 RON | 19.560 RON | 11.845 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|