Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/8175644
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
460.424 RON
Profit net
2.890 RON
Capitaluri proprii
24.362 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 276.653 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 2455 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 502.627 RON | 521.033 RON | 627.091 RON | 549.861 RON | 434.222 RON | 403.322 RON | 367.517 RON | 379.320 RON | 428.426 RON | 361.969 RON | 254.766 RON | 215.995 RON | 234.517 RON | 280.375 RON | 360.376 RON | 419.958 RON | 460.424 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 19.874 RON | 8.945 RON | 11.836 RON | 12.764 RON | -1.080 RON | -2.909 RON | 2.375 RON | 1.975 RON | 17.304 RON | 5.705 RON | 422 RON | -18.074 RON | -30.325 RON | 670 RON | 25.330 RON | -13.160 RON | 2.890 RON |
| Total active | 94.702 RON | 84.196 RON | 72.121 RON | 76.797 RON | 72.152 RON | 54.323 RON | 64.981 RON | 74.692 RON | 106.066 RON | 99.520 RON | 108.126 RON | 91.704 RON | 86.839 RON | 79.151 RON | 78.590 RON | 104.323 RON | 85.813 RON |
| Active imobilizate | 11.055 RON | 8.429 RON | 6.400 RON | 6.867 RON | 4.285 RON | 740 RON | 602 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 47.028 RON | 35.433 RON |
| Active circulante | 83.647 RON | 75.767 RON | 65.721 RON | 69.930 RON | 67.867 RON | 53.583 RON | 64.379 RON | 74.692 RON | 106.066 RON | 99.520 RON | 108.126 RON | 91.704 RON | 86.839 RON | 79.151 RON | 78.590 RON | 57.295 RON | 50.380 RON |
| Capitaluri proprii | 76.944 RON | 61.566 RON | 45.172 RON | 46.101 RON | 45.021 RON | 30.250 RON | 33.940 RON | 35.915 RON | 53.218 RON | 58.923 RON | 58.036 RON | 38.955 RON | 8.631 RON | 9.301 RON | 34.631 RON | 21.472 RON | 24.362 RON |
| Datorii totale | 17.758 RON | 22.630 RON | 26.949 RON | 30.696 RON | 27.131 RON | 24.073 RON | 31.041 RON | 38.777 RON | 52.848 RON | 40.597 RON | 50.090 RON | 52.749 RON | 78.208 RON | 69.850 RON | 43.959 RON | 82.851 RON | 61.451 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |