Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 22 feb. 2017 și 28 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 87 atribuiri.
Servicii de reparare, întreţinere şi revizie ISCIR a liftului panoramic
Servicii de reparare, întreţinere şi revizie ISCIR a liftului panoramic pentru transport persoane
Montat cititoare cartela lift - CIAPAD NUSENI
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor - CIAPAD 2 Beclean si CIAPAD Nuseni
Servicii de reparare, întreţinere şi revizie ISCIR a liftului panoramic
Inretinere lunara ascensor
Intretinere Lunara Ascensor - CIAPAD 2 Beclean si CIAPAD Nuseni
Servicii de reparare, întreţinere şi revizie ISCIR a liftului panoramic pentru transport persoane
Intretinere Lunara Ascensor
Modernizare lift
Modernizare ascensoare
Intretinere Lunara Ascensor - CIAPAD 2 Beclean si CIAPAD Nuseni
Intretinere Lunara Ascensor
Servicii de reparare, întreţinere şi revizie ISCIR a liftului panoramic pentru transport persoane
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Intretinere Lunara Ascensor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8335257
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
260.122 RON
Profit net
96.294 RON
Capitaluri proprii
97.806 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 348.896 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.455 RON | 225.912 RON | 186.796 RON | 204.284 RON | 206.655 RON | 202.153 RON | 227.477 RON | 242.100 RON | 259.557 RON | 315.989 RON | 319.761 RON | 243.194 RON | 470.213 RON | 410.721 RON | 308.070 RON | 248.119 RON | 260.122 RON |
| Profit net | 109.970 RON | 94.743 RON | 67.098 RON | 84.772 RON | 103.897 RON | 97.088 RON | 109.840 RON | 104.875 RON | 118.482 RON | 103.036 RON | 114.457 RON | 11.861 RON |
Comparație cu 453 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 114.141 RON |
| 70.011 RON |
| 138.173 RON |
| -75.384 RON |
| 96.294 RON |
| Total active | 128.970 RON | 117.444 RON | 85.888 RON | 105.386 RON | 133.736 RON | 128.915 RON | 145.516 RON | 132.095 RON | 186.633 RON | 133.606 RON | 142.255 RON | 113.644 RON | 161.628 RON | 124.596 RON | 187.702 RON | 47.152 RON | 130.032 RON |
|---|
| Active imobilizate | 807 RON | 363 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 128.163 RON | 117.081 RON | 85.888 RON | 105.386 RON | 133.736 RON | 128.915 RON | 145.516 RON | 132.095 RON | 186.633 RON | 133.606 RON | 142.255 RON | 113.644 RON | 161.628 RON | 124.596 RON | 187.702 RON | 47.152 RON | 130.032 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 110.224 RON | 94.997 RON | 67.352 RON | 85.026 RON | 104.151 RON | 97.342 RON | 110.094 RON | 105.129 RON | 118.736 RON | 103.290 RON | 114.711 RON | 81.572 RON | 131.213 RON | 91.223 RON | 149.396 RON | 1.512 RON | 97.806 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.746 RON | 22.447 RON | 18.536 RON | 20.360 RON | 29.585 RON | 31.573 RON | 35.422 RON | 26.966 RON | 67.897 RON | 30.316 RON | 27.544 RON | 32.072 RON | 30.415 RON | 33.373 RON | 38.306 RON | 45.640 RON | 32.226 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 |
|---|