Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8584142
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MÂRLENEANU ION
Prin: MÂRLENEANU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
249.820 RON
Profit net
190.074 RON
Capitaluri proprii
3.836 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 171.650 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.280 RON | 4.000 RON | 228.287 RON | 10.200 RON | 9.400 RON | 24.169 RON | 4.330 RON | 500 RON | 420 RON | 47.900 RON | 650 RON | 73.930 RON | 130.000 RON | 17.040 RON | 155.700 RON | 331.010 RON | 249.820 RON |
| Profit net | 28.326 RON | 636 RON | 114.746 RON | 252 RON | 668 RON | 204 RON | 137 RON | -21.778 RON | -48.742 RON | 44.813 RON | -58.785 RON | -51.251 RON |
Comparație cu 1095 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 108.871 RON |
| -75.200 RON |
| -294.749 RON |
| 198.276 RON |
| 190.074 RON |
| Total active | 35.129 RON | 5.111 RON | 117.695 RON | 116.591 RON | 117.295 RON | 118.898 RON | 12.399 RON | 10.718 RON | 10.741 RON | 1.932 RON | 12.071 RON | 24.457 RON | 4.476 RON | 18.826 RON | 79.341 RON | 18.660 RON | 17.829 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 9.035 RON | 55.718 RON | 52.295 RON | 5.572 RON | 3.563 RON | 2.195 RON | 934 RON | 310 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 35.129 RON | 5.111 RON | 108.660 RON | 60.873 RON | 65.000 RON | 113.326 RON | 8.836 RON | 8.523 RON | 9.807 RON | 1.622 RON | 12.071 RON | 24.457 RON | 4.476 RON | 18.826 RON | 79.341 RON | 18.660 RON | 17.829 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.526 RON | 1.836 RON | 115.946 RON | 116.198 RON | 116.867 RON | 117.071 RON | 12.208 RON | -9.570 RON | -58.312 RON | -13.499 RON | -72.285 RON | -123.535 RON | -14.564 RON | -89.764 RON | -384.513 RON | -186.238 RON | 3.836 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.603 RON | 3.275 RON | 1.749 RON | 393 RON | 428 RON | 1.827 RON | 191 RON | 20.288 RON | 69.053 RON | 15.431 RON | 84.356 RON | 147.992 RON | 19.040 RON | 108.590 RON | 463.854 RON | 204.898 RON | 13.993 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|