Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 nov. 2016 și 19 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 98 atribuiri.
verificat stingatoare de incendiu tip P6
Stingatoare de incendiu tip P6
50413200-5 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
verificat stingatoare de incendiu tip P6
verificare stingatoare de incendiu tip P3
Achizitie stingatoare si servicii de verificare stingatoare
verificat stingatoare de incendiu tip P6
verificat stingatoare de incendiu tip P1
verificat stingatoare de incendiu tip P50, P1, G3, P6, P3
verificat stingatoare
VERIFICAT STINGATOARE DE INCENDIU TIP G2
35111320-4 Extinctoare portabile (Rev.2)
35111320-4 Extinctoare portabile (Rev.2)
35111320-4 Extinctoare portabile (Rev.2)
5111320-4 Extinctoare portabile (Rev.2)
verificat stingatoare de incendiu tip SM6
verificat stingatoare de incendiu tip G2
verificat stingatoare de incendiu tip P1
verificat stingatoare de incendiu tip P6
verificat stingatoare de incendiu tip P1, P50, P3, G3, P6
verificat stingatoare de incendiu tip G5
verificat stingatoare de incendiu tip G3
verificat stingatoare de incendiu tip P6
verificare stingatoare
35111320-4 Extinctoare portabile (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8719843
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BORNEA-MOISA VIOREL-DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
203.206 RON
Profit net
-22.962 RON
Capitaluri proprii
8.386 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 180.576 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 234.276 RON | 237.345 RON | 267.715 RON | 295.030 RON | 331.837 RON | 279.377 RON | 290.166 RON | 325.106 RON | 297.250 RON | 305.581 RON | 249.139 RON | 192.321 RON | 187.715 RON | 199.479 RON | 161.402 RON | 137.840 RON | 203.206 RON |
| Profit net | 47.802 RON | 52.207 RON | 75.385 RON | 72.820 RON | 110.000 RON | 83.816 RON | 127.566 RON | 108.340 RON | 101.316 RON | 137.728 RON | 75.450 RON | 75.278 RON |
Comparație cu 48 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 64.281 RON |
| 66.804 RON |
| 46.899 RON |
| 31.030 RON |
| -22.962 RON |
| Total active | 52.928 RON | 59.190 RON | 80.703 RON | 84.896 RON | 137.476 RON | 91.589 RON | 134.443 RON | 140.334 RON | 111.368 RON | 148.847 RON | 84.901 RON | 83.669 RON | 74.341 RON | 77.694 RON | 53.288 RON | 47.234 RON | 112.589 RON |
|---|
| Active imobilizate | 17.002 RON | 16.170 RON | 9.609 RON | 3.196 RON | 729 RON | — | — | — | 262 RON | 262 RON | 262 RON | — | — | — | — | — | 102.344 RON |
|---|
| Active circulante | 35.926 RON | 43.020 RON | 71.094 RON | 81.700 RON | 136.747 RON | 91.589 RON | 134.443 RON | 140.334 RON | 111.106 RON | 148.585 RON | 84.639 RON | 83.669 RON | 74.341 RON | 77.694 RON | 53.288 RON | 47.234 RON | 10.245 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.463 RON | 53.868 RON | 77.046 RON | 74.482 RON | 111.661 RON | 85.477 RON | 129.227 RON | 110.001 RON | 102.977 RON | 139.389 RON | 77.111 RON | 76.940 RON | 65.943 RON | 68.466 RON | 48.561 RON | 31.306 RON | 8.386 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.541 RON | 5.472 RON | 3.835 RON | 10.414 RON | 25.815 RON | 6.112 RON | 5.216 RON | 30.333 RON | 8.391 RON | 9.458 RON | 7.790 RON | 6.729 RON | 8.398 RON | 9.228 RON | 4.727 RON | 16.146 RON | 104.258 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|