Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
MC

MARNING COMPANY SRL

Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
9127459
Nr. reg.
J38/19/1997
Înființată
22/01/1997
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4719

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,2 mil. RON

2025

Profit net

1,7 K RON

2025

Angajați

9

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2007-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 22/01/1997

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Pieţei, Nr. 2, Bl. B1, Sc. C, Ap. 7, CP 245600, Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea, Romania
Telefon
0740200918
Cod poștal
245600
Data înregistrării
22/01/1997

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/9127459

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MARNING COMPANY SRL este 9127459.

MARNING COMPANY SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J38/19/1997, din data de 22/01/1997.

MARNING COMPANY SRL are sediul social la adresa Str. Pieţei, Nr. 2, Bl. B1, Sc. C, Ap. 7, CP 245600, Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea, România.

Activitatea principală este CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Da, MARNING COMPANY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2007-11-01.

Da, conform datelor publice ANAF, MARNING COMPANY SRL este activă.

În 2025, MARNING COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.228.110 RON, cu 9 angajați.

Companii similare

GRANDE DISCOUNT S.R.L.
Sat Bocşa, Comuna Măciuca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CRYPTON SRL
Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GABRIS IMPEX SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DENFLOR SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PROOPTIK SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NICOLAS SIMO S.R.L.
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VASTOREX SRL
Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VENEZIA SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
GRANDE DISCOUNT S.R.L.Sat Bocşa, Comuna MăciucaVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CRYPTON SRLSat Vlădeşti, Comuna VlădeştiVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
GABRIS IMPEX SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
DENFLOR SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
PROOPTIK SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
NICOLAS SIMO S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
VASTOREX SRLSat Vlădeşti, Comuna VlădeştiVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
VENEZIA SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Contact

0740200918

Str. Pieţei, Nr. 2, Bl. B1, Sc. C, Ap. 7, CP 245600 · Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.228.110 RON+6%
Profit net
1.709 RON−86%
Angajați
9
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2007
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Verificat ultima dată la 24 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Vâlcea
  • Firme din Călimănești
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • Plătitor de TVAdin 01.11.2007

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • FARMACIA ROX COMPANY S.R.L.Vâlcea

    Prin: GIGICĂ DANIEL

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 190% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.33) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.228.110 RON

6,2%

Profit net

1.709 RON

-85,9%

Capitaluri proprii

-245.226 RON

0,7%

Număr mediu salariați

9

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 916.309 RON

25din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,33

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,33

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
190,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,6 %
Cifră de afaceri / salariat
136.457 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 1621 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.228.110 RON
    P25 60.045 RONMediană 219.792 RONP75 595.781 RON

    Peste 83% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.709 RON
    P25 -5.635 RONMediană 4.103 RONP75 32.825 RON

    Peste 45% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați9
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat136.457 RON
    P25 113.958 RONMediană 220.929 RONP75 385.552 RON

    Peste 31% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri151.839 RON138.163 RON193.266 RON91.466 RON84.624 RON116.339 RON281.784 RON285.634 RON—588.078 RON568.258 RON277.283 RON425.300 RON537.388 RON526.883 RON1.156.938 RON1.228.110 RON
Profit net-45.747 RON-62.675 RON-27.416 RON-69.924 RON-66.120 RON-56.970 RON6.441 RON3.634 RON—-15.929 RON-24.116 RON-73.197 RON-73.572 RON-66.978 RON-121.085 RON12.116 RON1.709 RON
Total active172.248 RON176.479 RON151.139 RON163.157 RON173.791 RON176.614 RON260.079 RON261.087 RON—260.598 RON249.657 RON210.610 RON211.498 RON188.591 RON170.157 RON321.224 RON272.301 RON
Active imobilizate44.815 RON35.001 RON26.599 RON20.095 RON19.222 RON18.156 RON108.759 RON105.631 RON—72.522 RON55.968 RON26.346 RON28.631 RON27.758 RON26.885 RON138.051 RON101.416 RON
Active circulante127.433 RON141.478 RON124.540 RON143.062 RON154.569 RON158.458 RON151.320 RON155.456 RON—188.076 RON193.689 RON184.264 RON182.867 RON160.833 RON143.272 RON183.173 RON170.885 RON
Capitaluri proprii-83.172 RON-145.847 RON-174.188 RON-242.988 RON-309.108 RON-366.078 RON-359.637 RON-356.003 RON—-399.064 RON-423.180 RON-496.378 RON-569.950 RON-636.928 RON-758.013 RON-246.935 RON-245.226 RON
Datorii totale255.420 RON322.326 RON325.327 RON406.145 RON482.899 RON542.692 RON619.716 RON617.090 RON0 RON659.662 RON672.837 RON706.988 RON781.448 RON825.519 RON928.170 RON568.159 RON517.527 RON
Număr mediu salariați33333333—45444499