Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9156640
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MAZĂRE LIVIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
226.963 RON
Profit net
3.188 RON
Capitaluri proprii
9.585 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 276.816 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.790 RON | 101.584 RON | 85.054 RON | 99.293 RON | 85.889 RON | 132.679 RON | 153.859 RON | 174.266 RON | 178.731 RON | 165.540 RON | 189.549 RON | 162.555 RON | 218.790 RON | 237.726 RON | 253.625 RON | 296.224 RON | 226.963 RON |
| Profit net | 1.244 RON | 3.366 RON | 2.206 RON | 3.226 RON | 512 RON | 177 RON | 5.677 RON | 3.417 RON | 8.767 RON | 2.153 RON | 3.294 RON | -4.010 RON |
Comparație cu 1893 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.256 RON |
| 628 RON |
| 12.895 RON |
| 944 RON |
| 3.188 RON |
| Total active | 101.636 RON | 85.863 RON | 98.690 RON | 98.412 RON | 111.934 RON | 91.328 RON | 92.888 RON | 82.997 RON | 88.851 RON | 110.866 RON | 110.410 RON | 95.827 RON | 89.764 RON | 131.280 RON | 132.026 RON | 94.900 RON | 48.781 RON |
|---|
| Active circulante | 101.636 RON | 85.863 RON | 98.690 RON | 98.412 RON | 111.934 RON | 91.328 RON | 92.888 RON | 82.997 RON | 88.851 RON | 110.866 RON | 110.410 RON | 95.827 RON | 89.764 RON | 131.280 RON | 132.026 RON | 94.900 RON | 48.781 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.801 RON | 10.168 RON | 12.374 RON | 15.600 RON | 16.112 RON | 16.289 RON | 21.967 RON | 25.384 RON | 34.151 RON | 36.304 RON | 15.598 RON | 240 RON | 2.496 RON | 868 RON | 13.763 RON | 6.184 RON | 9.585 RON |
|---|
| Datorii totale | 94.835 RON | 75.695 RON | 86.316 RON | 82.812 RON | 95.822 RON | 75.039 RON | 70.921 RON | 57.613 RON | 54.700 RON | 74.562 RON | 94.812 RON | 95.587 RON | 87.268 RON | 130.412 RON | 118.263 RON | 88.716 RON | 39.196 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 |
|---|