Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9214377
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
439.819 RON
Profit net
23.869 RON
Capitaluri proprii
237.642 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 333.356 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.092 RON | 4.180 RON | 4.260 RON | 9.265 RON | 1.850 RON | 5.130 RON | 5.750 RON | 9.145 RON | 7.770 RON | 6.400 RON | 8.400 RON | 10.075 RON | 24.000 RON | 158.259 RON | 530.992 RON | 452.193 RON | 439.819 RON |
| Profit net | -5.198 RON | -3.053 RON | -2.034 RON | -1.158 RON | -2.225 RON | 736 RON | 191 RON | 2.181 RON | -1.208 RON | 924 RON | 7.302 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.232 RON |
| 20.092 RON |
| 23.767 RON |
| 153.347 RON |
| 42.005 RON |
| 23.869 RON |
| Total active | 9.764 RON | 7.606 RON | 6.945 RON | 4.722 RON | 11.194 RON | 12.114 RON | 8.787 RON | 6.642 RON | 4.972 RON | 3.353 RON | 2.305 RON | 11.587 RON | 21.595 RON | 96.369 RON | 231.923 RON | 259.836 RON | 253.186 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.803 RON | 3.624 RON | 1.479 RON | 203 RON | 105 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 13.506 RON | 10.236 RON | 9.248 RON | 6.400 RON |
|---|
| Active circulante | 3.961 RON | 3.982 RON | 5.466 RON | 4.519 RON | 11.089 RON | 12.114 RON | 8.787 RON | 6.642 RON | 4.972 RON | 3.353 RON | 2.305 RON | 11.587 RON | 21.595 RON | 82.863 RON | 221.687 RON | 250.588 RON | 246.786 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.659 RON | -12.712 RON | -14.746 RON | -15.904 RON | -18.129 RON | -17.392 RON | -17.201 RON | -15.020 RON | -16.228 RON | -15.304 RON | -8.002 RON | 1.230 RON | 21.321 RON | 45.088 RON | 198.435 RON | 240.440 RON | 237.642 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.423 RON | 20.318 RON | 21.691 RON | 20.626 RON | 29.323 RON | 29.506 RON | 25.988 RON | 21.662 RON | 21.200 RON | 18.657 RON | 10.307 RON | 10.357 RON | 274 RON | 51.281 RON | 33.488 RON | 19.396 RON | 15.733 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 4 | 5 | 4 | 4 |
|---|