Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 apr. 2017 și 29 apr. 2026.
LUCRARI VULCANIZARE ANVELOPE
LUCRARI VULCANIZARE ANVELOPE
Pneuri pentru autovehicule
Pneuri pt. autovehicule proprietatea comunei
Pneuri auto proprietatea Comunei Tinca
Pneuri pentru sarcina mare (
Pneuri pentru autovehiculul proprietatea comunei Tinca
Pneuri pentru sarcina mare
PNEURI PT AUTO PROPRIETATEA COMUNEI TINCA
PNEURI AUTOVEHICULE + ECHILIBRAT SI MONTAT
Servicii de vulcanizare si Spalatorie si Anvelope
Servicii de vulcanizare si Spalatorie si Anvelope
Servicii de vulcanizare si Spalatorie si Anvelope
Pachet de Servicii de vulcanizare si Spalatorie si Anvelope
Achizitie servicii de vulcanizare ,spalatorie auto si service anvelope
Servicii de spalare microbus
Servicii de vulcanizare si Spalatorie si Anvelope
Servicii de vulcanizare si Spalatorie si Anvelope
Reglat Directie Si Echilibrat
Servicii de vulcanizare
Servicii de spalatorie
Servicii de vulcanizare
Servicii de vulcanizare
Servicii de spalare a automobilelor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9241304
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
583.545 RON
Profit net
-74.470 RON
Capitaluri proprii
17.721 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 426.919 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 101.907 RON | 102.740 RON | 117.568 RON | 153.497 RON | 163.846 RON | 199.319 RON | 207.051 RON | 191.944 RON | 205.806 RON | 243.047 RON | 282.595 RON | 233.005 RON | 283.962 RON | 252.560 RON | 283.811 RON | 447.593 RON | 583.545 RON |
| Profit net | 4.720 RON | 5.082 RON | 3.040 RON | 731 RON | -43.554 RON | 17.938 RON | 29.187 RON | 1.183 RON | -40.766 RON | -59.344 RON | -86.312 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.425 RON |
| -12.028 RON |
| 15.750 RON |
| 206.676 RON |
| 23.228 RON |
| -74.470 RON |
| Total active | 90.513 RON | 90.968 RON | 54.814 RON | 93.089 RON | 93.221 RON | 83.679 RON | 136.120 RON | 202.582 RON | 273.105 RON | 311.007 RON | 356.321 RON | 318.301 RON | 326.879 RON | 418.078 RON | 465.534 RON | 533.432 RON | 696.483 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.179 RON | 5.179 RON | 5.180 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 91.622 RON | 83.987 RON | 67.512 RON | 117.170 RON |
|---|
| Active circulante | 85.334 RON | 85.789 RON | 49.634 RON | 93.089 RON | 93.221 RON | 83.679 RON | 136.120 RON | 202.582 RON | 273.105 RON | 311.007 RON | 356.321 RON | 318.301 RON | 326.879 RON | 326.456 RON | 381.547 RON | 465.920 RON | 579.313 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.043 RON | -962 RON | 2.078 RON | 2.809 RON | -40.745 RON | -22.807 RON | 6.380 RON | 7.562 RON | -33.204 RON | -92.548 RON | -178.859 RON | -141.435 RON | -153.463 RON | -137.713 RON | 68.964 RON | 92.191 RON | 17.721 RON |
|---|
| Datorii totale | 96.556 RON | 95.483 RON | 93.684 RON | 120.045 RON | 133.966 RON | 106.486 RON | 129.740 RON | 197.011 RON | 306.309 RON | 403.555 RON | 535.180 RON | 459.736 RON | 480.342 RON | 555.791 RON | 396.570 RON | 441.241 RON | 678.762 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 9 | 10 | 10 | 10 | 5 | 5 | 6 | 7 | 9 | 11 | 7 | 7 | 6 | 8 | 9 | 9 |
|---|