Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9490089
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
1.665.646 RON
Profit net
147.728 RON
Capitaluri proprii
243.395 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.858.476 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 227.839 RON | 457.459 RON | 567.715 RON | 629.033 RON | 740.878 RON | 998.770 RON | 1.050.441 RON | 1.191.278 RON | 1.637.288 RON | 1.838.864 RON | 1.665.646 RON |
| Profit net | -3.231 RON | -1.441 RON | -173.332 RON | -522 RON | -4.017 RON | -517 RON | -43.214 RON | -9.781 RON | 49.420 RON | 19.879 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.345 RON |
| 142.390 RON |
| 110.049 RON |
| 140.605 RON |
| 294.222 RON |
| 245.363 RON |
| 147.728 RON |
| Total active | 251.660 RON | 214.280 RON | 14.276 RON | 14.253 RON | 11.227 RON | 11.227 RON | 197.623 RON | 200.368 RON | 185.826 RON | 217.107 RON | 175.236 RON | 214.531 RON | 259.622 RON | 326.394 RON | 452.271 RON | 405.193 RON | 328.591 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.473 RON | 22.029 RON | 2.979 RON | 2.979 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 40.594 RON |
|---|
| Active circulante | 223.187 RON | 192.251 RON | 11.297 RON | 11.274 RON | 11.227 RON | 11.227 RON | 197.623 RON | 200.368 RON | 185.826 RON | 217.107 RON | 175.236 RON | 214.531 RON | 259.622 RON | 326.394 RON | 452.271 RON | 405.193 RON | 287.997 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 97.560 RON | 96.118 RON | -77.213 RON | -77.735 RON | -81.753 RON | -82.270 RON | -125.484 RON | -138.815 RON | -44.696 RON | -24.817 RON | -13.472 RON | 139.651 RON | 186.431 RON | 149.958 RON | 370.521 RON | 334.761 RON | 243.395 RON |
|---|
| Datorii totale | 128.343 RON | 99.214 RON | 91.489 RON | 91.988 RON | 92.980 RON | 93.497 RON | 324.565 RON | 339.183 RON | 230.522 RON | 241.924 RON | 188.708 RON | 74.880 RON | 73.191 RON | 176.436 RON | 81.750 RON | 70.432 RON | 85.196 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |
|---|