Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 22 nov. 2016 și 31 ian. 2024.
Servicii de audit energetic
Raport de Audit Energetic
Servicii de audit energetic
Servicii de audit energetic la cladiri
STUDIU PRIVIND POSIBILITATEA UTILIZARII UNOR SISTEME ALTERNALTVE DE EFICIENTA RIDICATA
Servicii de completare si actualizare audit energetic
Servicii de completare si actualizare audit energetic
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/9569418
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
5.400 RON
Profit net
-508 RON
Capitaluri proprii
10.300 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 15.587 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 738 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 127.697 RON | 96.124 RON | 16.052 RON | 17.374 RON | 39.239 RON | 39.716 RON | 53.760 RON | 74.817 RON | 51.498 RON | 48.106 RON | 46.508 RON | 26.907 RON | 48.779 RON | 56.187 RON | 29.060 RON | 5.650 RON | 5.400 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 36.718 RON | 25.045 RON | -23.949 RON | -25.043 RON | 8.032 RON | 6.862 RON | 17.272 RON | 44.335 RON | -8.877 RON | 5.929 RON | 14.254 RON | 13.913 RON | 46.837 RON | 44.349 RON | 14.247 RON | 1.781 RON | -508 RON |
| Total active | 42.698 RON | 34.581 RON | 21.198 RON | 2.387 RON | 17.606 RON | 8.174 RON | 31.404 RON | 40.733 RON | 31.285 RON | 32.112 RON | 23.165 RON | 26.248 RON | 57.837 RON | 55.131 RON | 50.954 RON | 13.787 RON | 10.371 RON |
| Active imobilizate | 16.134 RON | 6.822 RON | — | — | — | — | 857 RON | 571 RON | 285 RON | 3.110 RON | 2.044 RON | 979 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 26.564 RON | 27.759 RON | 21.198 RON | 2.387 RON | 17.606 RON | 8.174 RON | 30.547 RON | 40.162 RON | 31.000 RON | 29.002 RON | 21.121 RON | 25.269 RON | 57.837 RON | 55.131 RON | 50.954 RON | 13.787 RON | 10.371 RON |
| Capitaluri proprii | 11.072 RON | 26.517 RON | -22.431 RON | -47.474 RON | -39.442 RON | -32.580 RON | -15.308 RON | 29.028 RON | 150 RON | 6.079 RON | 20.333 RON | 22.940 RON | 55.864 RON | 53.376 RON | 23.274 RON | 10.808 RON | 10.300 RON |
| Datorii totale | 31.626 RON | 8.064 RON | 43.629 RON | 49.861 RON | 57.048 RON | 40.754 RON | 46.712 RON | 11.705 RON | 31.135 RON | 26.033 RON | 2.832 RON | 3.308 RON | 1.973 RON | 1.755 RON | 27.680 RON | 2.979 RON | 71 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |