Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9820896
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
294.474 RON
Profit net
52.102 RON
Capitaluri proprii
353.007 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 210.798 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 105.079 RON | 74.452 RON | 50.069 RON | 45.372 RON | 35.176 RON | 47.974 RON | 93.539 RON | 115.763 RON | 80.036 RON | 108.008 RON | 118.523 RON | 127.096 RON | 162.143 RON | 152.163 RON | 140.962 RON | 209.641 RON | 294.474 RON |
| Profit net | 2.441 RON | 1.013 RON | 1.127 RON | 282 RON | 127 RON | 6.393 RON | 28.656 RON | 40.853 RON | 23.187 RON | 39.194 RON | 34.797 RON | 27.805 RON | 111.173 RON |
Comparație cu 506 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.806 RON |
| 32.943 RON |
| 17.187 RON |
| 52.102 RON |
| Total active | 117.505 RON | 101.457 RON | 92.495 RON | 69.490 RON | 67.455 RON | 83.390 RON | 120.160 RON | 141.499 RON | 164.247 RON | 210.016 RON | 240.385 RON | 272.848 RON | 378.852 RON | 328.006 RON | 284.939 RON | 309.625 RON | 354.771 RON |
|---|
| Active imobilizate | 61.515 RON | 45.088 RON | 29.459 RON | 3.940 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 55.990 RON | 56.369 RON | 63.036 RON | 65.550 RON | 67.455 RON | 83.390 RON | 120.160 RON | 141.499 RON | 164.247 RON | 210.016 RON | 240.385 RON | 272.848 RON | 378.852 RON | 328.006 RON | 284.939 RON | 309.625 RON | 354.771 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 61.994 RON | 63.008 RON | 64.135 RON | 64.417 RON | 64.544 RON | 70.937 RON | 99.593 RON | 140.447 RON | 163.634 RON | 202.827 RON | 237.624 RON | 267.679 RON | 378.852 RON | 250.519 RON | 283.718 RON | 300.905 RON | 353.007 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.563 RON | 43.886 RON | 28.360 RON | 5.073 RON | 2.911 RON | 12.453 RON | 20.567 RON | 1.052 RON | 613 RON | 7.189 RON | 2.761 RON | 5.169 RON | 0 RON | 77.487 RON | 1.221 RON | 8.720 RON | 1.764 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 4 | 4 | 2 | 4 | 5 | 5 |
|---|