Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9899971
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
156.624 RON
Profit net
-62.634 RON
Capitaluri proprii
705.900 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 166.038 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 250.872 RON | 285.549 RON | 243.747 RON | 255.765 RON | 160.754 RON | 224.655 RON | 195.371 RON | 178.282 RON | 215.874 RON | 252.093 RON | 244.196 RON | 157.637 RON | 184.805 RON | 304.247 RON | 156.805 RON | 128.941 RON | 156.624 RON |
| Profit net | 34.720 RON | 45.369 RON | 27.398 RON | 44.326 RON | -44.090 RON | 11.225 RON | 21.551 RON | 21.596 RON | 49.362 RON | 95.771 RON | 78.047 RON | -27.716 RON |
Comparație cu 380 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -10.198 RON |
| 154.892 RON |
| -16.656 RON |
| -52.142 RON |
| -62.634 RON |
| Total active | 636.262 RON | 676.316 RON | 703.272 RON | 749.534 RON | 699.434 RON | 713.679 RON | 729.295 RON | 760.390 RON | 812.592 RON | 906.031 RON | 985.275 RON | 958.746 RON | 942.886 RON | 1.097.802 RON | 1.061.692 RON | 1.013.893 RON | 964.167 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 1.634 RON | 1.178 RON | 760 RON | 266 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
|---|
| Active circulante | 636.262 RON | 676.316 RON | 703.272 RON | 747.900 RON | 698.256 RON | 712.919 RON | 729.029 RON | 760.390 RON | 812.592 RON | 906.031 RON | 985.275 RON | 958.746 RON | 942.886 RON | 1.097.402 RON | 1.061.292 RON | 1.013.493 RON | 963.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 398.297 RON | 443.667 RON | 471.065 RON | 515.389 RON | 471.299 RON | 482.523 RON | 504.075 RON | 525.671 RON | 575.033 RON | 670.803 RON | 748.851 RON | 721.135 RON | 710.937 RON | 865.829 RON | 820.676 RON | 768.534 RON | 705.900 RON |
|---|
| Datorii totale | 237.965 RON | 232.649 RON | 232.207 RON | 234.145 RON | 228.135 RON | 231.156 RON | 225.220 RON | 234.719 RON | 237.559 RON | 235.228 RON | 236.424 RON | 237.611 RON | 231.949 RON | 231.973 RON | 241.016 RON | 245.359 RON | 258.267 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|