Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 dec. 2023 și 8 oct. 2024.
REPARATIE BULDOEXCAVATOR JCB 3CX
GEAM LATERAL JCB
REPARATIE BULDOEXCAVATOR 3CX
REPARATIE BULDOEXCAVATOR JCB 3CX
REPARATIE BULDOEXCAVATOR BOBCAT
Revizie utilaj JCB 3CX
REPARATIE BOBCAT E26
Reparatii buldoexcavatoare
REPARATIE BULDOEXCAVATOR 3CX CJ-N 1951
REPARATIE BULDOEXCAVATOR JCB 3CX
Reparații buldoexcavatoare
POMPA COMBUSTIBIL ELECTRICA JCB CJ-N 2078
REVIZIE BULDO-EXCAVATOR JCB 3CX
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14755352
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
385.308 RON
Profit net
-50.521 RON
Capitaluri proprii
2.787 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 643.667 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.000 RON | — | 0 RON | 0 RON | 31.000 RON | 45.542 RON | 31.200 RON | 17.000 RON | 252 RON | 252 RON | 0 RON | 704.840 RON | 1.387.038 RON | 356.439 RON | 97.121 RON | 813.690 RON | 385.308 RON |
| Profit net | -5.998 RON | -3 RON | 0 RON | -547 RON | 577 RON | 2.174 RON | 28.721 RON | 16.440 RON | 3.856 RON | -594 RON | -266 RON | 288.508 RON |
Comparație cu 445 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 408.000 RON |
| -5.935 RON |
| -4.294 RON |
| -37.666 RON |
| -50.521 RON |
| Total active | 536.685 RON | 536.682 RON | 536.677 RON | 536.352 RON | 541.973 RON | 545.425 RON | 578.557 RON | 598.000 RON | 601.839 RON | 600.984 RON | 596.914 RON | 778.161 RON | 1.219.223 RON | 655.137 RON | 651.989 RON | 686.739 RON | 652.042 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12.822 RON | 12.822 RON | 12.822 RON | 12.822 RON | 12.822 RON | 990 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 523.863 RON | 523.860 RON | 523.855 RON | 523.530 RON | 529.151 RON | 544.435 RON | 578.557 RON | 598.000 RON | 601.839 RON | 600.984 RON | 596.914 RON | 778.161 RON | 1.219.223 RON | 655.137 RON | 651.989 RON | 686.739 RON | 652.042 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 455.831 RON | 455.828 RON | 455.828 RON | 455.282 RON | 455.859 RON | 458.033 RON | 486.754 RON | 503.194 RON | 507.050 RON | 506.456 RON | 502.229 RON | 389.709 RON | 509.200 RON | 95.269 RON | 90.974 RON | 53.308 RON | 2.787 RON |
|---|
| Datorii totale | 80.854 RON | 80.854 RON | 80.854 RON | 81.070 RON | 86.114 RON | 87.392 RON | 91.803 RON | 94.806 RON | 94.789 RON | 94.528 RON | 94.685 RON | 388.452 RON | 710.023 RON | 559.868 RON | 561.015 RON | 634.723 RON | 649.255 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 2 | 3 | 2 | 1 | — |
|---|