Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34987330
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
175.060 RON
Profit net
101.440 RON
Capitaluri proprii
290.030 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 194.158 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.880 RON | 12.560 RON | 22.245 RON | 34.755 RON | 59.774 RON | 28.600 RON | 121.220 RON | 198.245 RON | 175.060 RON |
| Profit net | 1.467 RON | -1.755 RON | 7.064 RON | 1.380 RON | 25.351 RON | 14.353 RON | 66.647 RON | 110.450 RON | 101.440 RON |
| Total active | 2.079 RON | 495 RON | 7.680 RON | 10.735 RON | 37.669 RON | 51.193 RON | 205.470 RON | 281.251 RON | 361.286 RON |
| Active imobilizate | 34 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 445 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 2.045 RON | 495 RON | 7.680 RON | 10.735 RON | 37.669 RON | 51.193 RON | 205.470 RON | 281.251 RON | 361.286 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.667 RON | -88 RON | 6.976 RON | 8.356 RON | 33.707 RON | 48.059 RON | 78.139 RON | 188.589 RON | 290.030 RON |
|---|
| Datorii totale | 412 RON | 583 RON | 704 RON | 2.379 RON | 3.962 RON | 3.134 RON | 127.331 RON | 92.662 RON | 71.256 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|