Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15441048
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
443.940 RON
Profit net
-48.010 RON
Capitaluri proprii
54.338 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 380.379 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 311 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2023.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | — | 29.000 RON | 0 RON | 0 RON | 156.450 RON | 158.659 RON | 216.976 RON | 183.140 RON | 298.520 RON | 295.720 RON | 265.944 RON | 60.490 RON | 322.346 RON | 443.940 RON | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -8.066 RON | 25.426 RON | -621 RON | -60 RON | 144.930 RON | 88.973 RON | 189.453 RON | 144.117 RON | 108.093 RON | 5.003 RON | 195.074 RON | 35.703 RON | 96.462 RON | 68.807 RON | -15.691 RON | -48.010 RON |
| Total active | 37.309 RON | 63.620 RON | 24.121 RON | 24.061 RON | 109.509 RON | 191.154 RON | 196.565 RON | 144.700 RON | 108.676 RON | 13.576 RON | 208.850 RON | 244.587 RON | 313.137 RON | 333.114 RON | 297.623 RON | 132.413 RON |
| Active imobilizate | 335 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.109 RON | 45.335 RON | 74.949 RON | 66.224 RON | 54.441 RON |
| Active circulante | 36.974 RON | 63.620 RON | 24.121 RON | 24.061 RON | 109.509 RON | 191.154 RON | 196.565 RON | 144.700 RON | 108.676 RON | 13.576 RON | 208.850 RON | 231.478 RON | 267.802 RON | 258.165 RON | 231.399 RON | 77.972 RON |
| Capitaluri proprii | -75.571 RON | -49.854 RON | -50.475 RON | -50.534 RON | 94.396 RON | 183.369 RON | 196.462 RON | 144.597 RON | 108.573 RON | 13.576 RON | 208.650 RON | 244.352 RON | 291.622 RON | 116.557 RON | 102.348 RON | 54.338 RON |
| Datorii totale | 112.880 RON | 113.474 RON | 74.596 RON | 74.595 RON | 15.113 RON | 7.785 RON | 103 RON | 103 RON | 103 RON | 0 RON | 200 RON | 235 RON | 21.515 RON | 216.557 RON | 195.275 RON | 78.075 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 3 | 1 | 2 | — | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | — | — |