Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CM

CRAIUL MUNTILOR SRL

Sat Stupărei, Comuna Mihăești, Vâlcea
funcțiune Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
15517391
Nr. reg.
J38/485/2003
Înființată
16/06/2003
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4673

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

4,9 mil. RON

2025

Profit net

727,3 K RON

2025

Angajați

4

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Vâlcea

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

2

Valoare totală atribuită

42.530 RON

Autorități contractante

2

Atribuiri publicate între 19 oct. 2021 și 28 dec. 2021.

DA29698102SEAP
Potrivit după CUI

03413000-8 Lemn de foc

Autoritatea contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SUTESTI
Valoare atribuită:
24.600 RON
Publicat:
28 dec. 2021
DA29045738SEAP
Potrivit după CUI

LEMN FOC

Autoritatea contractantă
COMUNA SUTESTI (PRIMARIA)
Valoare atribuită:
17.930 RON
Publicat:
19 oct. 2021

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 16/06/2003

    Înființarea companiei

  2. 2003-06-17

    Înregistrare în scopuri de TVA

  3. 2024-02-01

    Înrolare în e-Factura

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. STUPĂREI, Nr. 82, CP 247388, Sat Stupărei, Comuna Mihăești, Vâlcea, Romania
Cod poștal
247388
Data înregistrării
16/06/2003

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/15517391

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CRAIUL MUNTILOR SRL este 15517391.

CRAIUL MUNTILOR SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J38/485/2003, din data de 16/06/2003.

CRAIUL MUNTILOR SRL are sediul social la adresa Str. STUPĂREI, Nr. 82, CP 247388, Sat Stupărei, Comuna Mihăești, Vâlcea, România.

Activitatea principală este CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete.

Da, CRAIUL MUNTILOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2003-06-17.

Da, conform datelor publice ANAF, CRAIUL MUNTILOR SRL este activă.

În 2025, CRAIUL MUNTILOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.877.693 RON, cu 4 angajați.

Companii similare

PANOTAJ CONSTRUCT S.R.L.
Loc. Horezu, Oraş Horezu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROBERTO COM SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CLAUTRANS SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROBEMAZ S.R.L.
Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRATI SRL
Sat Negreni, Comuna Mihăeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAI FAMILY S.R.L.
Sat Stoeneşti, Comuna Stoeneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DOMINO-CONSTRUCT SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IORGMAR FOREST SRL
***localitatea negasita***
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PANOTAJ CONSTRUCT S.R.L.Loc. Horezu, Oraş HorezuVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
ROBERTO COM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CLAUTRANS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
ROBEMAZ S.R.L.Sat Băbeni-Olteţu, Comuna DiculeştiVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
PRATI SRLSat Negreni, Comuna MihăeştiVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
RAI FAMILY S.R.L.Sat Stoeneşti, Comuna StoeneştiVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
DOMINO-CONSTRUCT SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
IORGMAR FOREST SRL***localitatea negasita***VâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Contact

Str. STUPĂREI, Nr. 82, CP 247388 · Sat Stupărei, Comuna Mihăești, Vâlcea

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
4.877.693 RON+93%
Profit net
727.292 RON+231%
Angajați
4
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
17 iun. 2003
Înrolat e-Factura din
1 feb. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Vâlcea

Verificat ultima dată la 7 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Vâlcea
  • Firme din Stupărei
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • Plătitor de TVAdin 17.06.2003
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.02.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-07.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • ARBANY UNION SRLSuceava

    Prin: DEACONU DANIELA

  • CONSUMCOOP COSTEŞTI SOCIETATE COOPERATIVĂArgeş

    Prin: DEACONU DANIELA

  • DC OFFICE ACCOUNT S.R.L.Sibiu

    Prin: DEACONU DANIELA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 82% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.87) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

4.877.693 RON

93,0%

Profit net

727.292 RON

231,4%

Capitaluri proprii

977.813 RON

108,3%

Număr mediu salariați

4

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.606.430 RON

68din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,87

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,87

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
82,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
14,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
13,1 %
Cifră de afaceri / salariat
1.219.423 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 503 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri4.877.693 RON
    P25 98.799 RONMediană 381.475 RONP75 1.823.759 RON

    Peste 87% dintre firmele comparabile

  • Profit net727.292 RON
    P25 -214 RONMediană 22.095 RONP75 177.535 RON

    Peste 92% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați4
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 77% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.219.423 RON
    P25 170.624 RONMediană 390.542 RONP75 856.384 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri1.643.604 RON2.945.130 RON3.933.718 RON3.429.066 RON4.792.531 RON5.011.758 RON4.986.825 RON5.427.614 RON4.440.497 RON5.834.805 RON4.897.539 RON4.092.317 RON5.248.416 RON7.962.291 RON4.698.462 RON2.526.918 RON4.877.693 RON
Profit net246.982 RON529.965 RON687.373 RON273.201 RON420.210 RON631.371 RON650.701 RON1.106.744 RON632.924 RON531.922 RON779.889 RON546.685 RON783.776 RON1.202.955 RON229.200 RON219.439 RON727.292 RON
Total active1.109.145 RON2.024.063 RON2.063.851 RON1.955.267 RON2.024.119 RON2.885.202 RON2.642.053 RON3.457.706 RON3.455.080 RON3.730.877 RON4.217.025 RON4.564.135 RON4.910.840 RON5.654.687 RON5.343.527 RON5.568.468 RON5.534.210 RON
Active imobilizate507.933 RON465.701 RON459.208 RON563.160 RON518.739 RON575.025 RON704.073 RON837.156 RON1.045.651 RON1.062.374 RON1.534.356 RON1.788.447 RON1.628.024 RON1.778.620 RON1.518.401 RON1.351.732 RON1.569.635 RON
Active circulante601.212 RON1.558.362 RON1.604.643 RON1.392.107 RON1.505.380 RON2.310.177 RON1.937.980 RON2.620.550 RON2.409.429 RON2.668.503 RON2.682.669 RON2.775.688 RON3.282.816 RON3.876.067 RON3.825.126 RON4.216.736 RON3.964.575 RON
Capitaluri proprii731.820 RON1.261.566 RON1.748.939 RON1.681.936 RON1.828.946 RON2.041.106 RON2.140.483 RON1.113.742 RON646.666 RON546.644 RON796.533 RON573.218 RON811.994 RON1.224.949 RON276.721 RON469.520 RON977.813 RON
Datorii totale383.721 RON762.979 RON314.912 RON273.331 RON195.173 RON844.096 RON501.570 RON2.343.964 RON2.808.414 RON3.184.233 RON3.420.492 RON3.990.917 RON4.098.846 RON4.429.738 RON5.066.806 RON5.098.948 RON4.556.397 RON
Număr mediu salariați46577899891110119844

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă