Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

IF

IORGMAR FOREST SRL

***localitatea negasita***, Vâlcea
Activă Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
15889263
Nr. reg.
J38/930/2003
Înființată
11 oct. 2003
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4673

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

2,4 mil. RON

2025

Profit net

215,2 K RON

2025

Angajați

7

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

14

Valoare totală atribuită

387.500 RON

Autorități contractante

6

Atribuiri publicate între 17 aug. 2016 și 18 mai 2026.

DA40407180SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC- 75 MC ESENTA FAG- PENTRU SEDIUL PRIMARIEI COMUNEI STOENESTI

Autoritatea contractantă
Comuna Stoenesti
Valoare atribuită:
37.500 RON
Publicat:
18 mai 2026
DA39822045SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
Comuna Pesceana
Valoare atribuită:
13.200 RON
Publicat:
12 feb. 2026
DA39278574SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
SCOALA GIMNAZIALA,COMUNA LACUSTENI,JUD.VALCEA
Valoare atribuită:
13.250 RON
Publicat:
13 nov. 2025
DA36669513SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
Comuna Pesceana
Valoare atribuită:
16.250 RON
Publicat:
8 oct. 2024
DA35939306SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC- 85 MC petru UATC Stoenesti

Autoritatea contractantă
Comuna Stoenesti
Valoare atribuită:
46.750 RON
Publicat:
13 iun. 2024
DA34612369SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
Comuna Pesceana
Valoare atribuită:
15.000 RON
Publicat:
4 dec. 2023
DA33831554SEAP
Potrivit după CUI

Achizitie lemn de foc sezon rece 2023-2024

Autoritatea contractantă
COMUNA GRADINARI
Valoare atribuită:
45.500 RON
Publicat:
17 aug. 2023
DA33501428SEAP
Potrivit după CUI

Achizitionare 55m3 lemn de foc( fag) esenta tare pentru Scoala Gimnaziala Stoenesti.

Autoritatea contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STOENESTI
Valoare atribuită:
33.000 RON
Publicat:
21 iun. 2023
DA33402585SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC- 90 MC PENTRU SEDIUL PRIMARIEI COMUNEI STOENESTI

Autoritatea contractantă
Comuna Stoenesti
Valoare atribuită:
54.000 RON
Publicat:
7 iun. 2023
DA31935366SEAP
Potrivit după CUI

LEMNE FOC

Autoritatea contractantă
Comuna Pesceana
Valoare atribuită:
13.750 RON
Publicat:
22 nov. 2022
DA31008222SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STOENESTI
Valoare atribuită:
19.800 RON
Publicat:
14 iul. 2022
DA28601458/DA28601458SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STOENESTI
Valoare atribuită:
17.100 RON
Publicat:
20 aug. 2021
DA28472713/DA28472713SEAP
Potrivit după CUI

ACHIZITIONARE LEMN DE FOC-80 MC ESENTA TARE (FAG, CARPEN ETC) PRIMARIA STOENESTI

Autoritatea contractantă
Comuna Stoenesti
Valoare atribuită:
30.400 RON
Publicat:
29 iul. 2021
DA8997422/DA8997422SEAP
Potrivit după CUI

LEMN DE FOC

Autoritatea contractantă
Liceul TehnologicJustinian Marina
Valoare atribuită:
32.000 RON
Publicat:
17 aug. 2016

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 10/11/2003

    Înființarea companiei

  2. 2003-12-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Str. Intr. Urzici, Nr. 1A, Sector 0, CP 0, ***localitatea negasita***, Vâlcea, Romania
Cod poștal
245300
Data înregistrării
10/11/2003

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/15889263

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei IORGMAR FOREST SRL este 15889263.

IORGMAR FOREST SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J38/930/2003, din data de 10/11/2003.

IORGMAR FOREST SRL are sediul social la adresa Str. Str. Intr. Urzici, Nr. 1A, Sector 0, CP 0, ***localitatea negasita***, Vâlcea, România.

Activitatea principală este CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete.

Da, IORGMAR FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2003-12-01.

Da, conform datelor publice ANAF, IORGMAR FOREST SRL este activă.

În 2025, IORGMAR FOREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.400.151 RON, cu 7 angajați.

Companii similare

PANOTAJ CONSTRUCT S.R.L.
Loc. Horezu, Oraş Horezu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROBERTO COM SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CLAUTRANS SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CRAIUL MUNTILOR SRL
Sat Stupărei, Comuna Mihăeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROBEMAZ S.R.L.
Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GRIANA CONSULT SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAI FAMILY S.R.L.
Sat Stoeneşti, Comuna Stoeneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DOMINO-CONSTRUCT SRL
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PANOTAJ CONSTRUCT S.R.L.Loc. Horezu, Oraş HorezuVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
ROBERTO COM SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CLAUTRANS SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CRAIUL MUNTILOR SRLSat Stupărei, Comuna MihăeştiVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
ROBEMAZ S.R.L.Sat Băbeni-Olteţu, Comuna DiculeştiVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
GRIANA CONSULT SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
RAI FAMILY S.R.L.Sat Stoeneşti, Comuna StoeneştiVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
DOMINO-CONSTRUCT SRLMunicipiul Râmnicu VâlceaVâlceaComerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Contact

Str. Str. Intr. Urzici, Nr. 1A, Sector 0, CP 0 · ***localitatea negasita***, Vâlcea

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
2.400.151 RON+100%
Profit net
215.188 RON+547%
Angajați
7
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 dec. 2003
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Verificat ultima dată la 14 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Vâlcea
  • Firme din ***localitatea negasita***
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • Plătitor de TVAdin 01.12.2003

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-14.

  • Lichiditate curentă sub 1 (0.96) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

2.400.151 RON

100,3%

Profit net

215.188 RON

547,1%

Capitaluri proprii

173.739 RON

519,2%

Număr mediu salariați

7

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.416.091 RON

63din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,96

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,96

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
76,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
29,1 %
Cifră de afaceri / salariat
342.879 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 503 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri2.400.151 RON
    P25 98.799 RONMediană 381.475 RONP75 1.823.759 RON

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Profit net215.188 RON
    P25 -214 RONMediană 22.095 RONP75 177.535 RON

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați7
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 86% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat342.879 RON
    P25 170.624 RONMediană 390.542 RONP75 856.384 RON

    Peste 44% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri506.463 RON449.135 RON1.061.078 RON1.448.764 RON1.569.387 RON1.872.644 RON2.673.101 RON2.289.832 RON1.826.607 RON3.547.542 RON3.185.276 RON3.016.881 RON2.982.982 RON3.945.382 RON3.044.664 RON1.198.320 RON2.400.151 RON
Profit net4.654 RON-49.608 RON169.159 RON124.763 RON303.068 RON82.322 RON189.420 RON202.579 RON-66.120 RON219.510 RON3.370 RON7.508 RON-233.255 RON2.494 RON3.952 RON-48.135 RON215.188 RON
Total active577.317 RON614.211 RON872.827 RON615.925 RON742.877 RON1.189.407 RON1.200.138 RON833.689 RON1.038.043 RON1.239.061 RON1.904.506 RON1.626.026 RON1.197.231 RON793.718 RON739.674 RON622.617 RON739.976 RON
Active imobilizate152.307 RON162.553 RON183.035 RON155.274 RON410.677 RON363.618 RON321.969 RON312.354 RON303.393 RON296.252 RON391.724 RON313.569 RON307.436 RON312.731 RON316.883 RON154.169 RON195.986 RON
Active circulante425.010 RON451.658 RON689.792 RON460.651 RON332.200 RON825.789 RON878.169 RON521.335 RON734.650 RON942.809 RON1.512.782 RON1.312.457 RON889.795 RON480.987 RON422.791 RON468.448 RON543.990 RON
Capitaluri proprii113.527 RON63.919 RON233.078 RON357.841 RON660.909 RON743.231 RON742.175 RON202.858 RON136.739 RON356.249 RON359.619 RON367.127 RON133.871 RON2.734 RON6.686 RON-41.449 RON173.739 RON
Datorii totale463.790 RON550.292 RON639.749 RON333.537 RON81.968 RON446.176 RON457.963 RON630.831 RON901.304 RON882.812 RON1.544.887 RON1.258.899 RON1.063.360 RON790.984 RON732.988 RON664.066 RON566.237 RON
Număr mediu salariați981214181213201516111113121077

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă