Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 21 nov. 2016 și 15 apr. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 32 atribuiri.
separatoare cabine de dus din pvc
Servicii de reparare tamplarie PVC
Servicii Reparatii PVC
reparatii usi pvc- inlocuit yale, manere, contrapiese
Montare si executare rolete interior
reparatii usi si ferestre
lucrari montat geamuri
reparatii usi pvc + geam termopan
reparatii usi
reparatii usi
reparatii usi
reparatii usi pvc - inlocuit balamale, yale si sticla sparta
confectionat aviziere pvc
reparatii usi pvc - inlocuit accesorii
ARTICOLE SI ACCESORII DE INCHIDERE INCLUSIV REPARATII USE
lucrari de montare de geamuri
usa pvc 6 camere
Reparatii usi si ferstre pvc
reparatii usi si ferestre
inlocuire accesorii feronerie ferestre si usi + reparatii ferestre si usi pvc
Geam 4 mm
Inlocuire balamale si sistem de inchidere al usii la agentia 13-072 Constanta
reparat usa si inlocuit sticla sparta
[8] reparatii usi si inlocuit sticla termopan sparta
Lucrari de tamplarie - confectie, reparatii si inlocuireade accesorii feronerie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15674248
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
28.650 RON
Profit net
11.968 RON
Capitaluri proprii
1.420 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 69.021 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.660 RON | 33.890 RON | 48.710 RON | 71.536 RON | 54.983 RON | 110.511 RON | 181.473 RON | 126.699 RON | 149.645 RON | 102.096 RON | 84.229 RON | 57.747 RON | 114.786 RON | 84.817 RON | 30.850 RON | 17.150 RON | 28.650 RON |
| Profit net | -32.611 RON | -26.521 RON | 33.694 RON | -6.145 RON | -6.346 RON | 10.855 RON | 47.279 RON | -10.616 RON | 7.736 RON | 1.271 RON | -46.351 RON |
Comparație cu 191 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -67.686 RON |
| 151.613 RON |
| 961 RON |
| 3.664 RON |
| -10.790 RON |
| 11.968 RON |
| Total active | 4.291 RON | 984 RON | 3.626 RON | 6.437 RON | 5.846 RON | 25.223 RON | 30.745 RON | 14.213 RON | 29.785 RON | 17.741 RON | 18.657 RON | 6.516 RON | 18.854 RON | 9.132 RON | 12.220 RON | 4.716 RON | 8.799 RON |
|---|
| Active circulante | 4.291 RON | 984 RON | 3.626 RON | 6.437 RON | 5.846 RON | 25.223 RON | 30.745 RON | 14.213 RON | 29.785 RON | 17.741 RON | 18.657 RON | 6.516 RON | 18.854 RON | 9.132 RON | 12.220 RON | 4.716 RON | 8.799 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -85.712 RON | -112.434 RON | -78.540 RON | -84.685 RON | -91.031 RON | -80.176 RON | -32.897 RON | -43.513 RON | -35.778 RON | -34.507 RON | -80.858 RON | -148.544 RON | 3.069 RON | 1.201 RON | 4.865 RON | -10.550 RON | 1.420 RON |
|---|
| Datorii totale | 90.003 RON | 113.218 RON | 82.166 RON | 91.122 RON | 96.877 RON | 105.399 RON | 63.642 RON | 57.726 RON | 65.563 RON | 52.248 RON | 99.515 RON | 155.060 RON | 15.785 RON | 7.931 RON | 7.355 RON | 15.266 RON | 7.379 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 |
|---|