Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15856819
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Cifră de afaceri
9.489 RON
Profit net
504 RON
Capitaluri proprii
-271.557 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 2325 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 73.543 RON | 104.911 RON | 104.801 RON | 92.854 RON | 104.714 RON | 88.186 RON | 108.597 RON | 99.212 RON | 79.937 RON | 29.330 RON | 6.175 RON | 2.803 RON | 1.644 RON | 3.710 RON | 3.586 RON | 4.442 RON | 9.489 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -7.265 RON | -2.256 RON | -16.879 RON | -23.606 RON | -23.362 RON | -11.849 RON | 23.993 RON | -32.567 RON | -48.216 RON | -64.693 RON | -22.502 RON | -16.756 RON | -5.047 RON | 265 RON | -2.940 RON | -11.267 RON | 504 RON |
| Total active | 69.371 RON | 78.204 RON | 74.072 RON | 59.384 RON | 84.198 RON | 82.069 RON | 124.790 RON | 163.733 RON | 120.990 RON | 119.911 RON | 110.541 RON | 98.246 RON | 75.530 RON | 77.775 RON | 87.123 RON | 49.847 RON | 32.541 RON |
| Active imobilizate | 11.454 RON | 9.245 RON | 9.814 RON | 6.926 RON | 6.458 RON | 843 RON | — | 34.604 RON | 24.476 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 57.917 RON | 68.959 RON | 64.258 RON | 52.458 RON | 77.740 RON | 81.226 RON | 124.790 RON | 129.129 RON | 96.514 RON | 119.911 RON | 110.541 RON | 98.246 RON | 75.530 RON | 77.775 RON | 87.123 RON | 49.847 RON | 32.541 RON |
| Capitaluri proprii | -14.378 RON | -16.634 RON | -33.513 RON | -57.119 RON | -80.481 RON | -92.330 RON | -68.336 RON | -100.903 RON | -149.119 RON | -213.812 RON | -236.315 RON | -253.071 RON | -258.118 RON | -257.853 RON | -260.793 RON | -272.061 RON | -271.557 RON |
| Datorii totale | 83.749 RON | 94.838 RON | 107.585 RON | 116.503 RON | 164.679 RON | 174.399 RON | 193.126 RON | 264.636 RON | 270.109 RON | 333.723 RON | 346.856 RON | 351.317 RON | 333.648 RON | 335.628 RON | 347.916 RON | 321.908 RON | 304.098 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |