Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16933154
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
292.048 RON
Profit net
78.810 RON
Capitaluri proprii
398.854 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 326.889 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.786 RON | 117.996 RON | 118.792 RON | 161.429 RON | 216.663 RON | 215.239 RON | 210.547 RON | 221.440 RON | 128.162 RON | 159.749 RON | 297.960 RON | 291.891 RON | 289.495 RON | 294.272 RON | 287.469 RON | 291.481 RON | 292.048 RON |
| Profit net | 35.690 RON | 30.039 RON | 22.644 RON | 56.787 RON | 99.522 RON | 115.583 RON | 99.947 RON | 147.769 RON | 24.964 RON | 36.966 RON | -49.637 RON | -93.876 RON |
Comparație cu 197 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 112.960 RON |
| 189.067 RON |
| 41.825 RON |
| 46.119 RON |
| 78.810 RON |
| Total active | 88.873 RON | 113.071 RON | 139.761 RON | 128.600 RON | 225.376 RON | 348.857 RON | 459.890 RON | 577.878 RON | 552.960 RON | 465.802 RON | 126.204 RON | 47.230 RON | 245.250 RON | 439.798 RON | 566.417 RON | 517.001 RON | 563.330 RON |
|---|
| Active imobilizate | 602 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 88.271 RON | 113.071 RON | 139.761 RON | 128.600 RON | 225.376 RON | 348.857 RON | 459.890 RON | 577.878 RON | 552.960 RON | 465.802 RON | 126.204 RON | 47.230 RON | 245.250 RON | 439.798 RON | 566.417 RON | 517.001 RON | 563.330 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 76.192 RON | 106.230 RON | 128.874 RON | 125.061 RON | 139.583 RON | 255.166 RON | 355.113 RON | 152.882 RON | 142.263 RON | 179.228 RON | 85.241 RON | -29.108 RON | 83.852 RON | 272.925 RON | 314.750 RON | 320.044 RON | 398.854 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.681 RON | 6.841 RON | 10.887 RON | 3.539 RON | 85.793 RON | 93.691 RON | 104.777 RON | 424.996 RON | 410.697 RON | 286.574 RON | 40.963 RON | 76.338 RON | 161.398 RON | 251.873 RON | 336.667 RON | 281.957 RON | 249.476 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 7 | 9 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 |
|---|