Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18085697
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.600 RON
Profit net
-25.430 RON
Capitaluri proprii
-252.717 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 11.909 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 121.394 RON | 119.381 RON | 50.293 RON | 46.973 RON | 35.893 RON | 173.824 RON | 202.907 RON | 58.230 RON | 77.005 RON | 102.807 RON | 7.000 RON | 56.595 RON | 18.855 RON | 15.643 RON | 29.700 RON | 29.200 RON | 12.600 RON |
| Profit net | -89 RON | -14.007 RON | 13.963 RON | -43.283 RON | -29.150 RON | 41.796 RON | 40.995 RON | 17.533 RON | 56.362 RON | -140.796 RON | -10.602 RON |
Comparație cu 5014 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.348 RON |
| -21.705 RON |
| -55.514 RON |
| -7.341 RON |
| -43.680 RON |
| -25.430 RON |
| Total active | 39.231 RON | 18.103 RON | 23.382 RON | 44.180 RON | 41.343 RON | 114.854 RON | 132.753 RON | 166.359 RON | 215.567 RON | 50.649 RON | 92.112 RON | 98.848 RON | 27.901 RON | 44.287 RON | 39.108 RON | 11.520 RON | 5.169 RON |
|---|
| Active circulante | 39.231 RON | 18.103 RON | 23.382 RON | 44.180 RON | 41.343 RON | 114.854 RON | 132.753 RON | 166.359 RON | 215.567 RON | 50.649 RON | 92.112 RON | 98.848 RON | 27.901 RON | 44.287 RON | 39.108 RON | 11.520 RON | 5.169 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22 RON | -13.985 RON | -22 RON | -43.305 RON | -72.455 RON | -30.659 RON | 10.336 RON | 27.869 RON | 66.698 RON | -74.098 RON | -84.700 RON | -99.047 RON | -120.753 RON | -132.857 RON | -183.607 RON | -227.287 RON | -252.717 RON |
|---|
| Datorii totale | 39.209 RON | 32.088 RON | 24.277 RON | 88.358 RON | 113.798 RON | 145.513 RON | 123.290 RON | 139.363 RON | 149.742 RON | 125.620 RON | 177.685 RON | 198.768 RON | 148.654 RON | 177.144 RON | 222.715 RON | 238.807 RON | 257.886 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 2 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|