Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18013267
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Prin: ŞTEFAN LAURENŢIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
300 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-85.081 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 17.906 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 114.632 RON | 79.134 RON | 85.017 RON | 82.015 RON | 60.019 RON | 50.908 RON | 73.032 RON | 41.557 RON | 50.686 RON | 57.390 RON | 300 RON | — |
| Profit net | 15.987 RON | -12.130 RON | -10.588 RON | -17.222 RON | -11.209 RON | -10.321 RON | 8.709 RON | -13.750 RON | -15.930 RON | -17.075 RON | -1.979 RON | 0 RON |
| Total active | 83.368 RON | 73.498 RON | 53.416 RON | 33.534 RON | 33.366 RON | 44.136 RON |
Comparație cu 931 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2019.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.758 RON |
| 43.587 RON |
| 36.064 RON |
| 28.622 RON |
| 22.934 RON |
| 22.934 RON |
| Active circulante | 83.368 RON | 73.498 RON | 53.416 RON | 33.534 RON | 33.366 RON | 44.136 RON | 59.758 RON | 43.587 RON | 36.064 RON | 28.622 RON | 22.934 RON | 22.934 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.440 RON | 2.310 RON | -8.278 RON | -25.501 RON | -36.710 RON | -47.031 RON | -38.322 RON | -50.097 RON | -66.027 RON | -83.102 RON | -85.081 RON | -85.081 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.928 RON | 71.188 RON | 61.694 RON | 59.035 RON | 70.076 RON | 91.167 RON | 98.080 RON | 93.684 RON | 102.091 RON | 111.724 RON | 108.015 RON | 108.015 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
|---|