Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18786688
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SAJI JANOS LORAND
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
346.772 RON
Profit net
-58.648 RON
Capitaluri proprii
298.244 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 215.266 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 225.700 RON | — | 0 RON | 35.010 RON | 29.172 RON | 54.616 RON | 69.269 RON | 28.996 RON | 93.086 RON | 24.569 RON | 70.000 RON | — | — | 270.468 RON | 346.772 RON | — | — |
| Profit net | 126.146 RON | -70.514 RON | -55.614 RON | 34.828 RON | -11.681 RON | 10.971 RON | 16.712 RON | -18.731 RON | 48.925 RON | -25.252 RON | -12.409 RON | -58.393 RON |
Comparație cu 177 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2023.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -59.389 RON |
| 202.005 RON |
| 260.282 RON |
| -94.879 RON |
| -58.648 RON |
| Total active | 454.385 RON | 381.379 RON | 326.116 RON | 362.347 RON | 343.605 RON | 357.314 RON | 374.008 RON | 356.856 RON | 408.129 RON | 368.207 RON | 351.939 RON | 294.802 RON | 244.256 RON | 475.579 RON | 457.475 RON | 379.635 RON | 337.973 RON |
|---|
| Active imobilizate | 97.785 RON | 50.783 RON | 3.610 RON | 1.946 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 356.600 RON | 330.596 RON | 322.506 RON | 360.401 RON | 343.605 RON | 357.314 RON | 374.008 RON | 356.856 RON | 408.129 RON | 368.207 RON | 351.939 RON | 294.802 RON | 244.256 RON | 475.579 RON | 457.475 RON | 379.635 RON | 337.973 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 433.185 RON | 362.670 RON | 307.056 RON | 341.885 RON | 330.204 RON | 341.174 RON | 357.887 RON | 339.156 RON | 388.082 RON | 362.830 RON | 350.421 RON | 292.028 RON | 232.639 RON | 434.644 RON | 451.771 RON | 356.891 RON | 298.244 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.200 RON | 18.709 RON | 19.060 RON | 20.462 RON | 13.401 RON | 16.140 RON | 16.121 RON | 17.700 RON | 20.047 RON | 5.377 RON | 1.518 RON | 2.774 RON | 11.617 RON | 40.935 RON | 5.704 RON | 22.744 RON | 39.729 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|